Aktuální události

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
Tak trochu s úžasem jsem dnes v otravném spam mailu zahlédl možnost diplomu a titulu za 999,-, tak se s vámi musím podělit, protože to je podle mě fakt mazec, čím se matou lidi, kteří v čr zase tolik peněz a hlavně rozumu nemají, ale jak jde o titul, tak hned se tetelí a hází dotazy, jestli si ho můžou dát do občanky, viz diskuze :D
http://www.slever.cz/slevy/uznavana-ame ... -doktorat/

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ty lidi jsou fakt vyhrabaný :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Děkuji za super odkaz. To jsem se zase pobavil... A zase jsem se přesvědčil o tom, že asi dělám špatný business, nebo spíše business špatně :-D Takhle se proboho vydělává!

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
A nekup to za ty prachy, když je to ve slevě :-)
Jako aprílový vtípek bych to za pade vzal..

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Super, jdu do toho. ne kvuli tomu diplomu, ale ta hranatá čepice se mi líbí :-D

KliPet
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 53
Registrace: 14.11.2012
Vsadím se, že ta "uznávavá instituce" je pouze vituální a založená výhradně za tímto účelem.
Vše co se dá koupit nemá skutečnou hodnotu.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Krcmic.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 62
Registrace: 05.04.2012
Psal jsem to uz v diskuzi na Lupe, kam jsem hazel odkaz na tuto slevovku, kdyz to vyslo u nas na Objevit. Strucne - neni to univerzita, ale nejaka cirkevni instituce. Smysl titulu mi unika :-), protoze nema zadnou vypovidajici hodnotu. Mne by zajimalo, zda bys mohl s necim podobnym u nas ucit ci zadat o praci u napr. u statni instituce, kde je podminka nejaky titul a vlastne ani moc netusim, jestli ma vetsi nebo mensi vahu nez Mgr. nebo Ing :-)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Krcmic.cz píše:
Psal jsem to uz v diskuzi na Lupe, kam jsem hazel odkaz na tuto slevovku, kdyz to vyslo u nas na Objevit. Strucne - neni to univerzita, ale nejaka cirkevni instituce. Smysl titulu mi unika :-), protoze nema zadnou vypovidajici hodnotu. Mne by zajimalo, zda bys mohl s necim podobnym u nas ucit ci zadat o praci u napr. u statni instituce, kde je podminka nejaky titul a vlastne ani moc netusim, jestli ma vetsi nebo mensi vahu nez Mgr. nebo Ingi :-)


To je speciální titul BLB, a má obrovskou váhu, například na spoustě úřadů jej mám valná většina pracovníků :-) Jinak si ale myslím, že s ním moc neuspěje. Víc mě zaráží, že jsou tací, co by hned s tím titulem zkoušeli někoho oblbnout a hned na někoho udělat podvod, to je strašný.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Krcmic.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 62
Registrace: 05.04.2012
KliPet píše:
Vsadím se, že ta "uznávavá instituce" je pouze vituální a založená výhradně za tímto účelem.

Ctes mi myslenky.

RoubenkaNaPalenem
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 25.01.2013
Obchod s lidskou blbostí nezná mezí.
Stylový, ručně stavěný dřevěný srub k pronájmu - Roubenka na Páleném
Chcete se naučit řídit nebo jen získat řidičský průkaz? - Autoškola Křenek

marieke
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 138
Registrace: 14.09.2012
A já se nervuju kvůli zkouškám a bakalářce :-D Náhodou Rocková terapie nebo Youtube studies zní mnohem zajímavěji než to, co studuju teď :-D

pekova
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 21
Registrace: 02.12.2010
mein gott, 60 kousků prodáno -> tj. jen tak z fleku 60k Kč :D good job

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Krcmic.cz píše:
Psal jsem to uz v diskuzi na Lupe, kam jsem hazel odkaz na tuto slevovku, kdyz to vyslo u nas na Objevit. Strucne - neni to univerzita, ale nejaka cirkevni instituce. Smysl titulu mi unika :-), protoze nema zadnou vypovidajici hodnotu. Mne by zajimalo, zda bys mohl s necim podobnym u nas ucit ci zadat o praci u napr. u statni instituce, kde je podminka nejaky titul a vlastne ani moc netusim, jestli ma vetsi nebo mensi vahu nez Mgr. nebo Ing :-)


Jakoupak váhu. To je jako když si v anglii koupíš titul SIR nebo co že se tam dá koupit. Můžeš si to psát ke jménu, ale nic víc... Kravina do kravína...

A samozřejmě, že to dotyčný založil jen na tuto nesmyslnou akci, zachvíli to bude na dalších slevových serverech...

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
No nasmál jsem se a po přečtení komentářů se mi chtělo opravdu skoro brečet, lidi jsou taaaaaaaaaaaaaaak blbí :D Samozřejmě, že titul je k ničemu a pokud neuvedeš, že jej máš od církevní instituce, dopouštíš se trestného činu. Jinak firma která tituly vydává je stará 2 měsíce a sídlí ve virtuálním sídle (takže nejspíš založena i na dálku). Já moc dobře vím, že lidská blbost nezná mezí a na ní se vydělává nejvíc, ale stejně mě to vždycky dostane :D
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

matovka
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 10.02.2013
Jan Paluska píše:
pokud neuvedeš, že jej máš od církevní instituce, dopouštíš se trestného činu.

Tohle neni trestny cin natoz prestupek. Za (pred) jmeno si muzes psat co chces (viz treba MVP od MS nebo MBA (tzv. profesni tituly)), jen si nesmis zfalsovat diplom a nechat si to zapsat do ceskych dokladu (tam lze zapsat jen ceske (nebo zahranicni nostrifikovane) akademicke tituly).
Takze ti co si to koupi, vyjma toho, ze naleteli si ho muzou psat kamkoliv a nic neporusi.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
matovka píše:
Tohle neni trestny cin natoz prestupek. Za (pred) jmeno si muzes psat co chces (viz treba MVP od MS nebo MBA (tzv. profesni tituly)), jen si nesmis zfalsovat diplom a nechat si to zapsat do ceskych dokladu (tam lze zapsat jen ceske (nebo zahranicni nostrifikovane) akademicke tituly).
Takze ti co si to koupi, vyjma toho, ze naleteli si ho muzou psat kamkoliv a nic neporusi.


Ano, jedná se o trestný čin, pokud neuvedu, že mám diplom od církevní instituce ale budu jej vydávat za titul dosažený studiem, dopouštím se uvádení třetích osob v omyl (diplom budu vydávat za univerzitní) a tím se dopouštím trestného činu :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

matovka
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 10.02.2013
Ktery zakon tohle rika? A jak je to tedy s MBA? Jak jiste vis, vetsina v cesku se nestuduje na programu, jenz je uznavan jako akademicke studium (i vetsina CAMBAS clenu to tak ma), tak jak muze mit napr. v justici/rzp kazdy druhy podnikatel uvedeny MBA titul, kdyz je snad jedna dve skoly v cesku, co ma opravneni skrze akreditaci nechat ho zapsat do "obcanky".

-- 10. 02. 2013 13:55 --

par. 21 prestupkoveho zakona rika, ze POUZE PRESTUPKU se dopusti ten, kdo neopravnene pouzije titul abs. VS (coz tohle neni), takze v tomto pripade to neni ani prestupek.
Uvedeni osob v omyl je tr.cinem jen v pripade, ze je tam nejaka skoda ci prospech.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
MLCI jako církevní společnost, registrovaná ve Spojených státech amerických, má právo vydávat církevní tituly. Jejich vystavení a používání občany ČR není zákonem České republiky nikterak omezeno. Přesto doporučujeme užívání titulu v podobě vycházející ze standardní německé právní úpravy.

Jméno Příjmení
dr. h.c., MLCI Institute (USA)

nebo

dr. h.c. Jméno Příjmení, (MLCI/USA)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

matovka
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 10.02.2013
Aha, ja myslel, ze to beres dle zakona, ne dle reklamnich kecu toho podvodnika (fotky na webu s lidma ze skoly jsou ukradene z UK skoly).
Mmch, ta cirkevni instituce je obyc firma co si zalozil on sam.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Jo to já vím, podle zákona to v občance mít musíš, ale musíš poukázat na to, že je to čestný církevní titul, nesmíš jej vydávat za univerzitní
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se