Aktuální události

losperos
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 94
Registrace: 26.03.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
... to nevokecáš :-D


ani to nemám v plánu :)

Jinak mě osobně vadí tady ta rádoby "vychcanost" některých "podnikatelů". To je všechno a proto souhlasím s rozhodnutím soudu, alespoň tady v tomto konkrétním případě. Pokud by měl někdo zaregistrovanou např. doménu "ceskatelevize.cz" a prodával televize vyrobené pouze v ČR, soud by mu ji sebral a dal ČT, tak to by se mi taky nelíbilo - samozřejmě jsem to uvedl jako příklad.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
losperos
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 94
Registrace: 26.03.2012
Tak to fakt netuším čéče...

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Pro a proti, podívejte se na datum první registrace.

-- 09. 04. 2014 21:18 --

losperos píše:

ani to nemám v plánu :)

Jinak mě osobně vadí tady ta rádoby "vychcanost" některých "podnikatelů". To je všechno a proto souhlasím s rozhodnutím soudu, alespoň tady v tomto konkrétním případě. Pokud by měl někdo zaregistrovanou např. doménu "ceskatelevize.cz" a prodával televize vyrobené pouze v ČR, soud by mu ji sebral a dal ČT, tak to by se mi taky nelíbilo - samozřejmě jsem to uvedl jako příklad.


V tomto případě jde jen o jedno, bylo to vysvětlováno na příkladu OMEGA - 1. výrobce hodinek a 2. prodej omega mastných kyselin. V tomto případě je to jasné, kdo dřív přijde ten dřív mele. Segmenty spolu nemají nic společného. To samé facebook.cz???

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se