Aktuální události

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Tak u wedosu máme od včera novú akciu a to, že za cenu 20 czk bez dph si môžete kúpiť novú .eu doménu. Akcia platí do odvolania...

Viac info:
http://datacentrum.wedos.com/a/186/regi ... 20-kc.html

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Zajímavá to akce a možná jí i využiji. Díky za typ a upozornění na ní :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
no jo potreba rozprodat do konce roku dost .eu domen i kdyby je meli rozdavat zdarma :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
hexageek píše:
no jo potreba rozprodat do konce roku dost .eu domen i kdyby je meli rozdavat zdarma :)


Proč je potřeba je rozprodat do konce roku?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
.Eu doména ma nijak doposiaľ neoslovila, hoc často sú ponúkané zdarma resp. za bagatel. Síce mám asi 1 alebo 2 ale radšej si kúpim .cz / .sk ako .eu

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak to i já zásadně využívám .cz domény, ale pro jednu věc, co bych chtěl vytvořit do budoucna by se mi hodila spíše .eu proto možná využiji, ale nejsem ještě plně rozhodnutý.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
alijosha píše:
hexageek píše:
no jo potreba rozprodat do konce roku dost .eu domen i kdyby je meli rozdavat zdarma :)


Proč je potřeba je rozprodat do konce roku?


Musej vyuzit kreditu na eurid za prodej .eu domen ktery ma urcitou platnost, proto prodavaji domeny tak levne. ono je to vlastne nic nestoji..

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Aha, to jsem netušil :-) Ale tak co by ne, možnost to udělat stejně jako wedos má každý.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
nejaký extrémný záujem o tieto domény i tak nie je...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
to máš pravdu, jelikož je nabízí ve velkých akcí kdejaký webhosting , kdyby zájem byl, mělo by to opačný trend si myslím.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
podle statistik je jich v CR registrovanych pres 130k . Kazdopadne v nasem pripade si vetsina nasich zakazniku u .eu domen jisti jen svoje TM, nazvy firem, produtku atd.. Minimum lidi to ma na realny business. Jinak 45% .eu domen se u nas u zakazniku na evropskym kontinentu neprodlouzi..

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
No počet registrácií .eu domén je v celku vysoký, ale aj množstvo ich expiruje. Ja som napríklad tento rok pri akcii jednej firmy kúpil asi 40 .eu domén a vyše polovicu nechám exipirovať na jar...A tak je to myslím u viacerých ľudí. Keby ich všelijaké firmy na registráciu domén a webhostingy nepodporovali takýmito akciami tak by ich bolo o kus menej...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak plno jich bude expirovat si myslím i díky akci wedosu, kdy dávali tu doménu zdarma k webhostingu. Málo kdo to prodlouží. Alespoň můj názor.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Tak ono pri takýchto cenách domén sa dá dosť testovať...Kúpim si 30 domén...Na všetkých spravím nejaké menšie weby, troška seo, troška propagácie a všetko by malo zarobiť na predĺženie. A čo náhodou nezarobí alebo sa nestihli postaviť weby, tak proste prepadne...Strata 1€ je naozaj minimálna :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Je to pravda a i takto by se k tomu dalo postavit :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se