Aktuální události

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Zdravím, u Gigaserveru právě probíhá akce na .EU domény. Je možno si je pořídit za 19,- bez DPH.

Tak co, využijete? :D

http://www.gigaserver.cz/newsletter/rijen13_2/index.html
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
je dobrý neřešit jen "teď", ale taky "co potom". někteří poskytovatele webhostingu nabízí po uplynutí určité doby navýšení ceny a odstupné v případě převodu domény. tach bacha na to :-)

PIPNI s.r.o
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 23.10.2013
je dobrý neřešit jen "teď", ale taky "co potom.


Přesně, tak. Asi cca. polovina lidí z těchto akcí stejnak doménu po levném roce ,,odhodí". Zajímalo by mně jestli se vztahuje sleva i na více let. Třeba, že si za 19 Kč koupím doménu třeba na 10 let. Potom by to mohlo být hodně zajímavé. Vím, že jsem něco podobnýho co jsem zmiňoval už někde viděl. S odstupným bych, ale nesouhlasil, podle podmínek EUridu není možné bránit nijak uživateli v přechodu ani ho nijak zpoplatňovat, ne? Nebo se mýlím (možná si to pletu s .cz) ?.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Branit uzivateli zmenit registratora u EU domen nelze

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tak ono není nic lepšího, než pokud člověk ví, že bude danou doménu potřebovat i nadále tak si ji pak převede k někomu jinému, kdo poskytuje levnější prodloužení.
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
gransy píše:
Branit uzivateli zmenit registratora u EU domen nelze


to ne, ale zaleží jak jsou nastaveny smluvní podmínky. nevim kdo (snad Wedos) měl akci taky na EU, ale v podmínkách bylo, že při ukončení nebo převodu domeny na jineho reg. majitel domeny neco zaplati navic.

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:

to ne, ale zaleží jak jsou nastaveny smluvní podmínky. nevim kdo (snad Wedos) měl akci taky na EU, ale v podmínkách bylo, že při ukončení nebo převodu domeny na jineho reg. majitel domeny neco zaplati navic.

My určitě takové podmínky nikde nemáme. To neděláme. To není náš styl.

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
diky za echo --> +

ale je potreba si tam zridit placeny hosting pokud se nepletu

a co se tyce intuitivnosti a provedeni z meho pohledu - tak zlaty wedos , ale mozna je to jen o zvyku

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
wedos píše:
My určitě takové podmínky nikde nemáme. To neděláme. To není náš styl.


Hluboce se omlouvám. Wedos služeb využívám a jsem spokojen :-D.
Jinak, co se týče Gigaserveru. Mám většinu projektu u nich, ale nové dávám jinam. Je tam celkem omezený webhosting a stávalo se, že mi Wordpress občas kolaboval.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se