Aktuální události

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Momentálně mi ze služeb Googlu nefunguje téměř nic a když tak se to vleče jako šnek. Ranky neukazují žádné hodnoty, stránky v indexu všude na nule, mapy od Googlu nefungují, jakmile vlezu někam na stránky kde mají GA a nebo zobrazují reklamu Adsense, web se načítá i několik minut s tím, že prohlížeč stále hlásí "načítám data z GA, nebo doubleclick, atd"

Jdou vám momentálně služby Googlu normálně?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Mně to jde úplně v pohodě, používám Google služby dnes celý den.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Už jsem na to asi kápnul, můj provozovatel má nějaký problém s DNS, na mobilním netu od O2 a Tmobile vše funguje jak má. Na stránce provozovatele připojení jsem našel toto:

Kód: Vybrat vše
Vážení zákazníci,
v případě, že Vám aktuálně nefungují stránky microsoft.com / hp.com / adobe.com či facebook.com a nebo služba Windows update, tak si prosím změňte DNS server na jeden z následujících:
8.8.8.8
8.8.4.4
208.67.222.222
208.67.220.200

Tento problém se dotýká cca 5% našich zákazníků, jimž z nám neznámého důvodu externí DNS servery odpovídají nesprávnou adresou.
Jedná se o rychlé náhradní řešení problému, finální řešení bude spočívat v přidělení nové IP adresy.

Návod na změnu např. zde:
http://napoveda.savana.cz/ostatni/zmena-dns-serveru-ve-windows/


Děkujeme za Vaše pochopení,
CATR spol. s r.o.


Nicméně toto řešení nefunguje. Není to poprvé co u mého poskytovatele připojení řeším tento problém, asi se poohlédnu jinde.

Díky za odpovědi.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
to freez: není to nahodou Gigaserver? s něčím podobným teď otravují i mě :-). Všechny weby mi přemístily na jiný server. Kladem je snad jen prostor který (prý) o něco navýšili. uvidíme.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Mě občas jen pomohl odpojit modem, občas se to šprajclo směrem k DNS.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se