Aktuální události

Info domény jsou
6%
25%
25%
13%
31%
Celkem hlasů: 16
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Na Dragově blogu (jak jinak obvykle) jsem se dozvěděl o plánovaném zdražení info domén.
Tak nám příští rok po .biz a .org podraží i .info domény. Konečná cena pro registrátory by měla v případě renew a transféru poskočit na 7,42 USD. Zdražení se bude konat začátkem července 2011. Registrátoři nám snad v nějaké promo akci dají včas vědět, aby jsme si mohli domény pro jistotu prodloužit na několik let dopředu.

Co se týká .info domén stále jsou u nás v hojné míře používané kvůli nízké registrační ceně v rámci promoakcí. Nemám sice konkrétní informace jak tyto promo akce vlastně fungují, ale podle slov vedení subreg.cz, jediného českého akreditovaného registrátora .info domén, jsou závislé na ročních statistikách. Pokud by se tedy našlo dostatek registrací, transferů a renew mohli by jsme se také dočkat nějaké hezké promo akce. V současné době je renew .info domény u subregu za 170 CZK/rok (135 CZK/rok Top partner ceník), u godaddy s kupónem to tuším vychází kolem 7,67 USD (138 CZK).

Zdroj: 404m.com

Osobně jsem měl 5 info domén od Godaddy, během dvou měsíců jsem 2 prodal a pak jsem ty zbylé nechal propadnout.
A co vy, máte nějakou Info doménu?

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Tak to som rád, že .info domény nemám. Radšej vsadím na .sk/.cz domény, poprípade ak už nejaká, tak .com, alebo .net... .info ma nikdy neťahalo...

Gonza
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 97
Registrace: 19.11.2010
Já své weby na info nedávám, takže je mi to zcela jedno.
Člověk začínající s Joomlou!

Orguesta
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 93
Registrace: 12.11.2010
Důvod dělat kvalitní weby. Třeba ubyde MFAček.

Patriot
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 27
Registrace: 26.11.2010
Nepotěší. Mám 3 MFačka, na sebe si vydělají, ale škoda každé kačky, která nejde do mé kapsy.
Patriot - vlastenec, takový domácí všeuměl :)

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Patriot píše:
...ale škoda každé kačky, která nejde do mé kapsy.

No to je pravda. Inak, pochváliš sa nimi ;) (možno niečo ochotne klikneme)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se