Aktuální události

Orguesta
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 93
Registrace: 12.11.2010
Dnes jsem na Lidovkách narazil na zajímavý článek.
Papež varoval, že internet vede k osamocení a zmatenosti. Dle ilustračního obrázku na Lidovkách jsem usoudil, že by to už papež neměl hulit...

VATIKÁN - Papež Benedikt XVI. dnes varoval uživatele internetu, že jim hrozí větší pocit osamocení a zmatenosti. Týká se to podle něj hlavně mladých lidí, uvedla agentura AFP.

"Mnoho mladých si vytváří formy komunikace, které nezvyšují jejich lidskost, ale kterými naopak riskují, že se zvýší jejich pocit osamocení a zmatenosti," řekl papež ve Vatikánu na konferenci ke kultuře.

Internet podle hlavy katolické církve otupuje mladé lidi. Tato technologie vyžaduje, aby se rychle zlepšila výchova. K tomu je třeba použít tvůrčí inteligenci, dodal papež.

Benedikt XVI. již minulý měsíc varoval, že zvyšující se používání nových technologií by mělo být varovným signálem, protože tyto technologie podle něj smazávají hranici mezi skutečností a iluzí.

Zdroj: Lidovky.cz

Thomas03
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 12.11.2010
Ten papez je ale blbec. Cirkev bych nechal zakazat.
Portfolio v přípravě...

AthoX
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 13.11.2010
Ti predstavitele cirkvi jsou uplne mimo. Nejvice jako pest na oko to pusobi u papeze.

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
Thomas03 píše:
Ten papez je ale blbec. Cirkev bych nechal zakazat.


za tohle reputace+... :D

papež ani nedokáže vyřešit zneužívaní dětí v církvi a do tohoto se montuje...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Já tedy jsem ateista a nestydím se za to. Lepší než aby hlavou toho mého náboženství byl člověk co v mládí byl v Hitlerjugend...

Gonza
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 97
Registrace: 19.11.2010
Celá ta sekta je divná.
Člověk začínající s Joomlou!

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se