Aktuální události

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Jaký máte na názor na blokování reklamy? Blokujete reklamy na stránkách? Chráníte se nějak proti tomu jako provozovatelé webů?
Reklamy neblokuju protože se mě nelíbí, že to návštěvníci mých stránek dělají. Zatím uvažuji o nahrazení klasických bannerů se vzdáleným obsahem bannerama které jsou kompletně uloženy u mě.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Blokuju v Chromem přes Adblock Plus. Zejména u YT je to neocenitelné.

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Wladass píše:
Blokuju v Chromem přes Adblock Plus. Zejména u YT je to neocenitelné.

Toto si kolega také moc pochvaluje.
Já zatím nic neblokuji, ale silně začímám uvažovat, že si začnu blokovat reklamy na iDnes.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Z pohledu provozovatele fóra mi Adblock nevadí, kdo je chronický odpůrce reklam, stejně by na danou reklamu nekliknul. Zároveň umisťuji reklamy tak, aby neobtěžovaly i ty poctivé uživatele, kteří si reklamu neumí/nechtějí blokovat. Z pohledu uživatele sám blokuji obtěžující reklamy, kdy se vám reklama vyskočí na celou stránku a je rychlejší prostě kliknout na velkou záložku od Adblocku než hledat miniaturní křížek. Takové reklamy jsou na internetu odpadem a majitel webu akorát vzkazuje návštěvníkům/uživatelům, že na nich chce pouze vydělat.

Je dobré počítat s tím, že spoustu projektů na internetu živí pouze reklama. Pokud to provozovatel s reklamou nepřehání, neblokuji reklamy.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
reklamy mi do jisté miry nevadi. vadí mi, když je reklama typu vyskakovaci okno, kde kdyz kliknete na "X", tak vám vtipně vyskočí stránka a nekomu jste prave vydelali :-D.
taky mi vadi reklama, ktera se otevre pres cely monitor - to uz je moc.

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Používám adblock - nevadí mi přiměřený adsense, ikony v menu, menší bannery apod. a neřeším je. Ale bere mě amok když na mě vyskakujou různý okýnka ve flashi, roztahuje se to po celým obraze, křížek to nemá vpravo nahoře ale děsně prťavej vlevo dole atd. Jsou prostě jisté meze...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se