Aktuální události

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Už z Vás někdo zaregistroval, co připravuje od poloviny září O2 v oblasti slevové politiky (voucherů) pro své zákazníky?

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
O tom nic nevím, akorát naposled k faktuře přibalili nějaké slevové kupony.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Chystají portál plný slev ala Slevomat - prostě hromadné nakupování. Jen s rozdílem, že poukazy budou lidi stahovat zadarmo a nebudou kasírovat nekřesťanský provize...

-- 14. 08. 2012 19:24 --

http://www.kalianko.eu/slevy-zadarmo-prichazeji-bude-to-novy-hit/

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
janKali píše:
Chystají portál plný slev ala Slevomat - prostě hromadné nakupování. Jen s rozdílem, že poukazy budou lidi stahovat zadarmo a nebudou kasírovat nekřesťanský provize...

-- 14. 08. 2012 19:24 --

http://www.kalianko.eu/slevy-zadarmo-prichazeji-bude-to-novy-hit/

tak to jsem zvědav jestli to bude fungovat a zda se slevy alespoň vyrovnají těm na Slevomat.cz
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Do konce roku chtejí mít 630 000 aktivníéch uživatelů, což slevomat za prvních 3,5 měsíce určitě neměl. Vzhledem k tomu, co bude za kampaň je to reálné, ale spíš mě děsí, kolik chytráků je začne kopírovat :-)

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
janKali píše:
Do konce roku chtejí mít 630 000 aktivníéch uživatelů, což slevomat za prvních 3,5 měsíce určitě neměl. Vzhledem k tomu, co bude za kampaň je to reálné, ale spíš mě děsí, kolik chytráků je začne kopírovat :-)

Jestli tomu udělají kampaň jak je pro mobilní operátory běžné tak je počet uživatelů reálný. Řekl bych, že už to moc lidí kopírovat nebude protože kdo chtěl svůj web se slevama tak ho už určitě má.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Tomu bych možná i věřil. Se podívej třeba na Seznam.cz - začal se slevama i nabídkou uspor v energii, financnich atd... Jak sleduju v tomhle státě dnes - bohatí bohatnou, chudí chudnou.

janKali píše:
"Chystají portál plný slev ala Slevomat - prostě hromadné nakupování. Jen s rozdílem, že poukazy budou lidi stahovat zadarmo a nebudou kasírovat nekřesťanský provize..."

...jen jsem měl za to, že se za vouchery neplatilo. max. za službu oparátorovi u objednávkách přes SMS.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se