Aktuální události

jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
Jako bývalý redaktor regionální TV jsem se setkal s mnoha politiky, jestli měl někdo elementární slušnost tak to byl tehdejší předseda KDU-ČSL Josef Lux.
Získal si můj respekt tím že mluvil o věcech které dělá, resp. dělal věci o kterých mluvil, také respektoval názory jiných.
V dnešní politické reprezentaci takového "Luxe" nevidím, z české politiky se stal "politický byznys".
Pan Josef Lux se již vyjádřit nemůže a já mu nebudu vkládat slova do úst, tedy jen vyzívám, hledejme své nové Luxe.

AD: Během psaní tohoto příspěvku mi ČT oznamuje že ČR bude podporovat případný azyl pí Tymošenkové.
Kdybych popustil uzdu emocím tak řeknu že si ze mě česká televize dělá prdel..

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Je zajímají jen koryta, jinak to už asi nebude. Jen ty chytřejší neskončí v base.
Provozuji www.FreeBit.cz nejen o smartphonech. Fandím iPhone 12 a Apple obecně.
 Nový iPhone 16 Pro s větším displejem a baterií

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Myslím, že politika sem nepatří. taky jsem zhnusen a chce se mi blít, Velebnosti, ale tohle je IT blog. Čím dál více mám chuť se o politiku nezajímat, protože politika je v ČR spíš synonymem pro korupci. Bohužel je to typická česká vlastnost.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se