Aktuální události

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Blíží se volby a zajímal by mě názor koho budete volit.

Já osobně jsem byl ještě před dvěma měsíci přesvědčen že budu volit ANO, že je podpořím i reklamou na svých webech. Ale vzhledem s jakou masovostí mají rozjetou kampaň se mi trochu znechutili. Takže se budu volit tak jak minule TOPku. Protože umí dělat realnou politiku a nechtěji nás zadlužovat.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Mno nemám úplně čas sledovat jednotlivé volební kampaně, nicméně to co vyndavám ze schránky je místy dost nechutné, zvláště když vím, že to jsou jen keci. Od Babiše obvlášť. Zajímavé je že máme tak rozdílnej názor na to, kdo by tu dobře vládl. Já bych ani Babiše, ani Topku (tu obzvlášť) nevolil ani kdyby mně přejela tramvaj. Určité moje sympatie má Strana svobodných občanů a Tomiúv Úsvit.

PS: s tím zadlužováním a Topkou to byl asi jenom vtip ne? Nebo si byl poslední tři roky někde hodně daleko na dovolený :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
TOPku bych taky nevolil a volit nebudu, asi hodím hlas pirátům a nebo Tomiovi :) Ještě uvidím :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Mě je ANO taky sympatické, ale chci podpořit realnou politiku. Populistickych slibů je před volbami všude dost. Nejvíce mě hrozí absolutní nevize i velkých stran. Proč nemáme strany které řeknou chcem aby to u nás vypadalo takto za 4 roky - 10 let - 20 let.

Jinak k Svobodným já jsem o nich uvažoval, v Zlínském kraji je leader kamarád, kterého si moc vážím a vím že je rozumný. Ale nedokáži překousnout vystoupení z EU. Takže jsou pro mě nevolitelní.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Turek píše:
Mě je ANO taky sympatické, ale chci podpořit realnou politiku. Populistickych slibů je před volbami všude dost. Nejvíce mě hrozí absolutní nevize i velkých stran. Proč nemáme strany které řeknou chcem aby to u nás vypadalo takto za 4 roky - 10 let - 20 let.

Jinak k Svobodným já jsem o nich uvažoval, v Zlínském kraji je leader kamarád, kterého si moc vážím a vím že je rozumný. Ale nedokáži překousnout vystoupení z EU. Takže jsou pro mě nevolitelní.


Turku, proč ti tolik vadí vystoupení z EU? Stejně bychom to ani nezpozorovali.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
1. protože v EU můžem něco ovlivnit když budem mimo tak určitě ne¨
2. pokud by jsem byl třeba německý investor a mohl si vybrat kde investovat, tak budu raději investovat do státu v EU než mimo
3. už teď díky Klause a teď Zemana jdem zpátky pod vliv Moskvy a nevím jak Ty, ale nepamatuji si jediného historického období kdy by Rusko bylo státem pod jejimž vlivem by jsem chtěl být. Vždy tam vládli jen šlechtici - oligrachové ...
4. dotace a přerozdělování je zlo, ale na druhou stranu učí nás určitému řádu a systému, celkem se snaží i rozkrádaní dotací hlídat, mám strach že by to uměla naše společnost
...

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Turek píše:
...TOPku. Protože umí dělat realnou politiku a nechtěji nás zadlužovat.


Tou poslední větou si se jen trochu netrefil ne?

-- 19. 10. 2013 23:26 --

Turek píše:
Proč nemáme strany které řeknou chcem aby to u nás vypadalo takto za 4 roky - 10 let - 20 let.

Další reakce - protože by to museli podmínit tím, že budou mít 50+ %, což všichni víme, že je nereálné a proto to ani nikdo neslibuje... Sami všichni ví, že to nejde.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Nemůžu si pomoct, ale mě se Babiš prostě líbí. Je to člověk, který peníze nepotřebuje (jde o to, jestli jich nechce ještě víc :) ), má fabriky, zaměstnává lidi a ví, co náš stát potřebuje. Takže pro mě ANO ještě jednou.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Osobně vybírám z ANO, Svobodných a Zelených. Současné strany jsem vyškrtl automaticky, protože jsou u moci dlouho a není důvod věřit, že by se najednou změnili.

ANO - Ať má Babiš historii jakoukoliv (bůhví co je pravda), tak jako jediný má hodně co ztratit. Proto se nebojím, že by výrazně pomáhal Agrofertu a pošpinil by si tak jméno mezi podnikateli.

Svobodní - dlouhodobě je sleduji a s hodně názory souhlasím. Bohužel mi často připadají jako malé děti, kteří si najdou jedno téma a s tím kopou kolem sebe.

Zelení - Dříve pro mě (jako geografa) byli nepřípustní, jelikož jejich zástupci neznali ani základy. Momentální vedení je však mnohem lepší a začínám o nich uvažovat, protože by ve vládě měla být i strana, která myslí více na životní prostředí.

Talmer
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 25.06.2012
Svobodné. Jako jediní mají program, který nezvyšuje statní dluh a snižuje přerozdělování.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
ANO - Babiše. Má celkem rozumné názory a taky si myslim, ze se nenacha tak lehce zkorumpovat. Dříve jsem volil ODS a myslim, ze dost volicu z ODS prave odchazi k ANO. Jsem pro snizeni dani, zavedeni registracnich pokladen a restukturizaci zamestnancu a funkci verejne spravy.
(pokud volite Piraty, Okamuru a jine nesmyslne strany, tak jen vyhazujete hlas)

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Volil bych novou vládu tz.: Tomio, piráti, ano atd...

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
(pokud volite Piraty, Okamuru a jine nesmyslne strany, tak jen vyhazujete hlas)


Více méně máš pravdu... Okamura se tam dostat chce, ale piráti to dělají jen pro jediné - aktuálně (vždy před volbami) tomu věnují trochu času, moc neutratí a po volbách zkasírujou... Asi málo kdo si uvědomuje, že za jeho hlas (pokud je to nad nějakou hranici,tuším 1%, ale jistý si nejsem teď), tak se straně vyplatí poměrně vysoká částka za každého voliče, co jim hodil hlas. Pokud si dobře pamatuji, tak to při minulých volbách bylo asi 70 Kč za voliče, ale za tu částku bych ruku do ohně nedal. A pokud piráti nasbírají byť jen to 1% (=při 8mil voličích a předpokládané účasti 60% cca 48tis. hlasů), tak mají min. 3,5 mil Kč. Na můj vkus je to dobrej business. A to nejen pro piráty, ale samozřejmě všechny ostatní... Nechci tímto příspěvkem ukazovat piráty jako parazity, pouze jsem zde vzal zmíněnou stranu, která podle průzkumů nemá šanci se tam dostat, a ukázal jsem, proč to ani sami pravděpodobně dělají... Za vším hledej prachy!

A proto je lepší volit ty, kteří mají šanci...

PS: Mé názory prezentovat nebudu, jen vyslovím své velé nadšení z toho, že SPOZ ztrácejí! Hurááá... A jsem rád, že jim k tomu pomáhá ten trouba co sedí v té velké budově nad Prahou. Pokud mele něco o neškodnosti kouření a další píčoviny, tak jim napřidává... A to je dobře, protože nemají nic, jen budují na Zemanovi... Dostali ho na hrad a teď se na tom snaží vyprofitovat sami... Bez dalšího komentáře. Moje tajné přání je, aby se tam nedostali...

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Strašně se mi líbila věta "Pokud si myslíte, že nějaká strana nemá šanci se do parlamentu dostat, pak Vás ovládají média" ... jako ono tohle je třeba přístup starších lidí. "Nebudu přece volit nějakou novou stranu, stejně se tam nedostane, hodím raději hlas ODS, ČSSD, Komunistům". Ale tohle je špatnej přístup. Pokud si tohle řekne více lidí a podle toho budou volit, pak se nikdy nic nezmění a vládnout budou dokola pořád ti samí.

I kdybych měl dát u voleb mnou vybrané straně hlas a být tak jediný v ČR, kdo jim ho dal, udělám to. Chci mít čisté svědomí, že jsem volil někoho, kdo mi byl sympatický a bohužel se nedostal a ne, že jsem volil někoho jen proto, že mi to někdo řekl, nebo protože zbytek by se přece stejně nedostal ...
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Nebudu volit

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
ANO
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Hele, volici ANO, proc si myslite, ze clovek kterej pro lidi neudelal nikdy nic dobreho (zku*veni kvalit jim odkoupenych vyrobcu je zname dlouhodobe), jez vydelal miliardy z dotaci a velmi vyhodnych privatizaci ... bude neco delat pro lidi ?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
gransy píše:
Hele, volici ANO, proc si myslite, ze clovek kterej pro lidi neudelal nikdy nic dobreho (zku*veni kvalit jim odkoupenych vyrobcu je zname dlouhodobe), jez vydelal miliardy z dotaci a velmi vyhodnych privatizaci ... bude neco delat pro lidi ?


Asi se jim líbila reklama s Jardou Jágrem, člověk kterej zničil a pohřbil prakticky vše co se mu někdy za velmi záhadných okolností dostalo do ruky by tam prostě být neměl, ať slibuje co slibuje. Já bych tu stranu co do programu možná i zkousl, ale Babiš, ten přesně zosobňuje pravý opak toho, co ta strana hlásá.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Gransy, to co říkal v duelu, někde na ČT, mě celkem přirostlo k srdci. Byl tam s lídrem ODS, s tou paní, co se tam tak rozčilovala a připadala mě, jako když jí přijela teta z Číny. Zaměstnává v Čechách desítky tisíc lidí a nemá potřebu cokoliv dělat jen pro svůj profit. Okamura se mě taky líbil, ale tou masivní kampaní dává najevo, že ho asi někdo neposlouchá. Opak je pravdou, tyhle masivní kampaně umí docílit toho, aby se lidi zvedli a šli volit právě je. Myslím si, že většina lidí už nechce ani jednoho z vlády, která padla.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
gransy píše:
Nebudu volit


A myslíš, že člověk co má miliardy, potřebuje jít do politiky kvuli korýtku? Radši budu volit člověka, co něco dokázal, než politika co má líbivé kecy, ale kterému jde hlavně o poslanecký plat a jiné výhody.

Hodně penez tu utíká hotovostním obchodem. Kolik myslíte, že třeba přiznají vjetnamci ze svých obchodů?

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
No právě, tím český stát ztrácí na daních a nevrací se vietnamské peníze do státní pokladny. Češi tak sice nakoupí levnější zboží, ale peníze jsou v kasách vietnamských tržníků.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se