Aktuální události

zabza
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 51
Registrace: 12.06.2012
Kolik myslíte, že může být cena vytvoření obyčejného katalogu bez nějakých doplňkových funkcí?
Idioti na Ministerstvu zemědělství si myslí že to může být skoro půl milionu.
Pokud nevěříte, tak tato stránka: http://www.potravinynapranyri.cz/ stála 445.000,- Kč (viz dnešní iHned http://bit.ly/MhULCC).
A pak že je stát dobý hospodář...
Trošku jinou cestou...

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
No né! Já jsem si splnil sen. Ještě jsem dokázal potkat člověka, který je překvapen z toho, jak stát skvěle hospodaří. :) Takových zakázek je. A nejsou jen na internetu.

Viz toto.

Jinak nevím. Podobný systém jsem nikdy nekupoval. Ani se o ceny nezajímal. Ale půl milionu nevím, jestli je optimální cena. Možná se pletu...

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Tato cena mě vůbec nepřekvapuje. A web mě přijde docela užitečný, narozdíl od tojecool který byl zrušen z důvodu nepotřebnosti.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Tojecool.cz byla předražená instalace WP, nad kterou zůstal rozum stát. Ovšem potravinynapranyri.cz si těch 445K klidně obhájí. Pokud je to na míru dělané řešení, které není jen naprogramované ale i odladěné a v ceně je navíc i správa tak ti někdo klidně kalkulaci na 445K udělá.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Jo, přesně tak, tenhle web je alespoň k něčemu, což se o tojecool.cz nedalo říct. Tady mi ta cena tolik nevadí a těžko říct, co je v ní všechno obsaženo.

Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
Par krat som robil subdodavatela firmam, ktore dostali statnu zakazku. Niekolko tych systemov som videl a testoval. Mozno sa to nezda, ale je tam neskutocny back-end. Musi to bytnapojene na statne systemy, ktore maju vlastne API, musi to byt vzaruke, musis platit ludi nie na FA, ale mat ich klasicky zamestnanych a podobne. Nepoznam tu statnu zakazku, ale nie vzdy je to cierna diera na peniaze.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Podle mě je ten web oproti jiným blbostem, které vyjdou ze státního sektoru opravdu užitečný a k něčemu. Cena je sice poměrně vysoká a přikláním se k názoru Draga. Za mě prostě po dlouhé době užitečná věc.

zabza
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 51
Registrace: 12.06.2012
Jiří Rostecký píše:
No né! Já jsem si splnil sen.

Nejdem překvapen tou skutečností, ale tou drzostí.

idp píše:
Tato cena mě vůbec nepřekvapuje.

Mě cena při mrhání státními prostředky, které je notoricky známé také nepřekvapuje. Zato mě dost sere. A užitečnost webu to neobhájí ani náhodou.

Kusi píše:
Par krat som robil subdodavatela firmam, ktore dostali statnu zakazku...

Za ten postřeh díky. Je to dokonalá ukázka toho, že stát - nejhorší hospodář.

webdesigndubina píše:
Za mě prostě po dlouhé době užitečná věc.

To nepopírám, ale cena této užitečnosti je více než neužitečná.
Trošku jinou cestou...

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
cena v tomto pripade je primerena, realne naklady na realizaci jsou kolem 200-250k v tomto pripade, a jestli je zbytek buffer tak je to jenom dobre :) skuste nekdy neco delat pro szpi nebo MZE.. nebudete se stacit divit.. Dle me je tento projekt v poradku..

zabza
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 51
Registrace: 12.06.2012
hexageek píše:
cena v tomto pripade je primerena, realne naklady na realizaci jsou kolem 200-250k v tomto pripade, a jestli je zbytek buffer tak je to jenom dobre :) skuste nekdy neco delat pro szpi nebo MZE.. nebudete se stacit divit.. Dle me je tento projekt v poradku..


Ne děkuji. Pro jakýkoli státní subjekt odmítám dělat cokoli. Činil jsem tak krátce po vysoké škole a za těch několik let jsem potkal nejvíc zmrdů ve svém životě a už takovou zkušenost opakovat nehodlám. A to přesto, že se jednalo o obraty vskutku nádherné.
Pokud se ale vrátím k tématu, tak nacenění katalogu na uvedenou cenu považuji za cenu skutečně nemravnou. A je-li cena vyšroubována nutností propojení na nejrůznější nesmyslné státní databáze, je nemravný již takový princip.
Trošku jinou cestou...

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Čo na tom webe má hodnotu pol mega ? To, že sa jedná o štátnu zákazku ma neprekvapuje..

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se