Aktuální události

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot ... =centrumHP

Se ani nedivím, není ráno že bych neotevřel noviny a neviděl článek že někde někdo někoho uplácel, ....

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
U nás je bordel všeobecně a to samo o sobě napomáhá korupci. Hlavně na mnoha místech (firmách) neustále funguje známé máma,táta a syn řízení, což není též nic dobrého. Pracuji u státního podniku, kde to je takto všude :-)

Na druhou stranu by se dalo i použít známé přísloví : Hloupí kdo dává, hloupější kdo nebere
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já to říkám pořád, že s podplácením je to ještě horší než před dvaceti lety, dřív jak člověk neměl někde známé nic nesehnal a dneska,ještě horší. Vždycky si vzpomenu když jsem jako kluk byl s otcem v elektru pro mrazák, první cesta za vedoucím a obálka do kapsy, protože ve skladu jsou dva mrazáky a cena je, kdo dá víc vedoucímu do kapsy ten má mrazák. Ani jsem nebyl překvapen když po revoluci ten samej vedoucí najednou pan podnikatel koupil celou budovu elektra za milion od města a ani si na to nemusel půjčit, no proč asi :-) hnus, kentus, a je to pořád horší a horší a horší...
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se