Aktuální události

Eu doménu
33%
17%
17%
33%
Celkem hlasů: 6
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes jsem různě brouzdal po WebDealu a hledal co by se dalo vylepšit, když v našem feedu se ukázal Dragův nový článek.

Eurid se rozhodl podpořit registraci nových .eu domén soutěží. Pokud si od 25 listopadu do 25 prosince registrujete .eu doménu a přihlásíte ji do soutěže na stránkách winwith.eu, máte možnost vyhrát jeden ze 100 8GB iPodů Touch s logem .eu. Losování probíhá 2,10,18 a 26 prosince. V každém z těchto dnů se vybere 25 výherců.

Další informace o soutěži najdete na stránkách eurid.eu.

A teď něco málo k .eu doménám. Je obecně zaběhnutou praxí, že se .eu domény nelíbí domainerům, ale lidé je mají celkem v oblibě. Jednou za čas pořádá eurid akce, kdy je možné získat .eu domény doslova za pakatel.

Doménu může vlastnit jen občan či společnost ze zemí EU.

Nejvíce domén je zaregistrováno na německé subjekty (1018K) a nejméně na Franozské Guaianě (47). Češi jsou v pořadí 7mí (122K).

.eu doména je všeobecně považována za důvěryhodnou. Spousta úřadů má svou vlastní .eu adresu.

* mfcr.eu – ministerstvo financí ČR
* mpsv.eu – ministerstvo práce a sociálních věcí ČR
* prague.eu/praha.eu

Také má jeden z nejhorších whois systémů, který je přístupný jen na eurid.eu a všechny kontakty jsou zobrazeny ve formě obrázku.

Zdroj: 404m.com

A co vy, už máte svoji .eu doménu?

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Nemám a ani neplánujem mať :). .eu domény sa mi veľmi nepáčia (sú také...ani univerzálne, ani monoštátne), a nikdy som neplánoval mať nejakú doménu .eu. Možno raz, ale kvôli iPodu nie...

Gonza
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 97
Registrace: 19.11.2010
Počítám, že se tradičně zúčastní mnoho lidí, takže výhra Ipodu se prakticky rovná výhře ve sportce.
Člověk začínající s Joomlou!

Sline
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 53
Registrace: 23.11.2010
Gonza píše:
Počítám, že se tradičně zúčastní mnoho lidí, takže výhra Ipodu se prakticky rovná výhře ve sportce.


Typická akce investujeme 100 ipodů, získáme 10 000 oveček...

Thomas03
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 12.11.2010
Kdyby to byly iPady pak by stalo zkusit stesti, ale ipod me nepresvedci si registrovat domenu "jen tak".
Portfolio v přípravě...

Sline
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 53
Registrace: 23.11.2010
Lepší akce by byla, kup doménu, dostaneš 3 zdarma :D.

Parkot
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 30
Registrace: 25.11.2010
Takové akce jsou zajisté zajímavé, kolik z těch Ipodů skončí u kamarádů a příbuzných registrátora?

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Nie je tam pravidlo, že registrátori a ich rodiny sú zo súťaže vylúčené (tak sa to zväčša robí)? Aj keď kamaráti sú iná vec...

Parkot
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 30
Registrace: 25.11.2010
Často se u takových soutěží manipulují výsledky, tedy si to aspoň myslím a proto se neúčastním. Žádná .eu by se mi ani nehodila.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Tak či tak, z takej súťaže len zarobia, takže to je súťaž tipu Talentmánia...

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
Parkot píše:
Takové akce jsou zajisté zajímavé, kolik z těch Ipodů skončí u kamarádů a příbuzných registrátora?

Všechny :) Bez ohledu na "pravidla".

A jinak - neni nic od firmy Apple, za co bych byl ochoten dat 25 Kc. A eu domeny se mi nelibi, takze...

Parkot
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 30
Registrace: 25.11.2010
PcDr. Marty píše:
Parkot píše:
Takové akce jsou zajisté zajímavé, kolik z těch Ipodů skončí u kamarádů a příbuzných registrátora?

Všechny :) Bez ohledu na "pravidla".

A jinak - neni nic od firmy Apple, za co bych byl ochoten dat 25 Kc. A eu domeny se mi nelibi, takze...


Až 25 korun? :D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se