Aktuální události

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Tisková zpráva:


Přichází KUPčlánek.cz verze 2.0 + infografika

Je to přesně 20 týdnů co se objevil na českém internetu pay-per-post systém KUPčlánek.cz. Mnozí mu už na začátku prorokovali zánik, ale opak je pravdou. Za prvních 20 týdnů provozu se popral nejen s porodními bolestmi, nebo konkurencí, ale získal již silnou a stabilní pozici na trhu s placenými články v ČR.

V pondělí 3.6.2013, tedy dnes, přichází KUPčlánek.cz s verzí systému, která je označena jako 2.0. A co se změnilo? Je toho hodně!

1) Zapracovali jsme na lepší obslužnosti systému – v průběhu prvních týdnů jsme nasbírali mnoho podnětů od našich uživatelů na změny a vylepšení. Zároveň jsme analyzovali teplotní mapy jednotlivých stránek. Výsledkem je ulehčení ovládání a více než 80 větších či menších změn, které sice na první pohled neuvidíte, ale to jen proto, že je nyní vše přirozenější a „čistší“.

2) Zvýšili jsme informovanost našich uživatelů – nejen, že jsme zavedli upomínky, podrobnější informovanost a další přidání informací, ale zároveň jsme vyslyšeli vaše přání a mnoho informací si nově můžete nechat zasílat souhrnně (např. o nových poptávkách 1x denně či týdně). Všichni uživatelé poznají rozdíl, pokud si v „Můj účet“ mailing změní.

3) Komunikace mezi uživateli – již delší dobu (několik týdnů) máme komunikaci mezi uživateli nasazenu, ale stejně jako další updaty, které se uvolňovaly postupně, patří do verze 2.0. Za pár týdnů, co možnost kontaktu mezi uživateli a inzerenty existuje, proběhly desítky dotazů s efektivně rychlým řešením bez prostředníka – správce KUPčlánku.

4) Návštěvnost webů – asi nejzásadnějším krokem dopředu je nové načítání návštěvnosti u webů, které máme v nabídce. Od verze 2.0 mohou vlastníci stránek povolit jednoduše pár kliky načítání dat z Google Analytics. Náš systém si pak už sám a každý den data aktualizuje. V katalogu webů pak mají takové stránky výhodu, protože si inzerent umí představit, kolik má stránka návštěv, návštěvníků a vidí i další důležité parametry.


V uplynulých 20ti týdnech bylo v KUPčlánku zadáno více než 360 poptávek, na které uživatelé podali více než 5 000 nabídek. Obrat systému přesáhl 200 000 Kč při více než 400 webech a 100 copywriterech. Kompletní statistiky jsou veřejně dostupné na http://www.kupclanek.cz/statistiky.xhtml a jejich doplnění najdete v přiložené infografice.

Do půl roku slibuje provozovatel připravit verzi 3.0, která posune celý systém zase o jednu dimenzi výše.

Přílohy

kupclanek_infografika.png
Infografika KUPčlánek 2.0 - po 20 týdnech provozu

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Parádní změny, hlavně chválím zobrazení návštěvnosti. Doporučuji do filtru přidat kolonku, která odfiltruje weby, které neposkytují statistiky návštěvnosti.

Ještě zavěď tu slibovanou maximální provizi a bude pro mě KupČlánek do budoucna systém č.1!

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
stephan píše:
Parádní změny, hlavně chválím zobrazení návštěvnosti. Doporučuji do filtru přidat kolonku, která odfiltruje weby, které neposkytují statistiky návštěvnosti.

Ještě zavěď tu slibovanou maximální provizi a bude pro mě KupČlánek do budoucna systém č.1!


Přiznám se, že filtry na návěštěvnost jsme nedotahli do cíle včas - hodně nás potrápil google s tou návštěvností. Ono nyní dokud jsou data jen u pár webů je filtr zatím k ničemu, proto se to spustilo bez něj, ale bzry se objeví. A nejen weby bez návštěvnosti pryč, ale o rozmezí návštěvností atd...

Jsem osobně na návštěvnost zvědav, zda to budou chtít majitelé webů poskytovat. Inzerenti to samozřejmé rádi uvidí, ale ne všichni se za "čísla" nestydí... Dlouhou dobu sjem říkal, že to nejde a je to komplikované... Pak jsem se řekl, že to dáme a výsledek tu je. Možná jsme to nastavili špatně a budeme návštěvnost ještě upravovat, ale první hlavní krok jsme udělali :-)

A max. provize - ta zatím trápí jen pár největších... A nase další zádrhely, jako co dělat s odměnami v affiliate programu u drahých článků - sebrat affiliate partnerům část provize (taky jim nastavit maximální provizi)??? A jak se jim to bude líbit? A jsou tu i další věci s tím související... Je to celé dosti komplexní a je to jedna ze změn, které se dost bojím - myslím tím technicky...

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
janKali píše:
A max. provize - ta zatím trápí jen pár největších... A nase další zádrhely, jako co dělat s odměnami v affiliate programu u drahých článků - sebrat affiliate partnerům část provize (taky jim nastavit maximální provizi)??? A jak se jim to bude líbit? A jsou tu i další věci s tím související... Je to celé dosti komplexní a je to jedna ze změn, které se dost bojím - myslím tím technicky...

Do affilu nejsem zapojen, takže neznám podmínky. Jak se vypočítává provize pro affil partnery? Pokud z provize pro systém, tak by neměl být problém. Pokud z ceny článku, tak se zde komplikace mohou objevit, ale nemyslím si, že by měly být nějak závažné. Ono totiž snížení provize u dražších článků může zvýšit zájem kvalitních webů o zapojení do systému a tím pádem budou affil partneři častěji dostávat vyšší provize (myšleno v absolutních číslech).

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Ano, počítá se z ceny článku a kryje se z provize... Co se týče tvého pohledu na věc, tak je skutečně reálný. Přál bych si, aby se na to koukali stejně i ostatní, ale asi to nebude tak lehké :-)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
S Honzou jsme o nové verzi KupČlánku udělali i rozhovor, kde nám prozradil několik doposud nezveřejněných statistik, které jsou docela zajímavé.

Kdo chce, může kóknót: http://mladypodnikatel.cz/jan-kalianko- ... e-20-t6114

KateřinaH
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 60
Registrace: 04.03.2013
Super práce! :)
Kvalitní skluzavka, která vydrží. Tobogán ke každému bazénu. Sklolaminát a jeho výrobky.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Mac píše:
Je možné provize z affilu převádět na účet inzerenta? Protože, jak už jsem psal v původním topiku Kup článku, tak ještě chvíli nebudu moct fakturovat a řešit výběry přes prostředníka, nechci. Tak by bylo fajn, moct je utratit za články.

Případně platí i u affilu možnost výběr až za několik měsíců?

PS: Podmínky jsem zatím nestudoval, jen jsem se do affilu zaregistroval. Ale prostuduju, až budu mít odpověď na tuhle otázku. ;-)



Ano, převod je možný, ale není běžný (narozdíl od převodu z účtu užvatele na účet inzerenta - ten si zadá uživatel formulářem sám a hned proběhne) a proto jde dělat jen přes podporu na e-mailu. Možnost výběru není časově omezena vůbec.

Krcmic.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 62
Registrace: 05.04.2012
Za sebe hodim feedback

Blokace naseho webu - kvuli redirectu domeny - chapu, ze je to proti pravidlu (nechapu nicmene proc :-)) stale cekame na odblokovani, email s infem, ze je web blokovan nedorazil (prosel jsem mailbox, nikde zadna takova zprava neni, vzhledem k tomu, ze vim, kdy se redirect delal, tak bych neco objevil, vsechny ostatni maily pritom chodi v poradku), na zadost o odblokovani nereagujete, cimz pripravujete o penize sam sebe. Chapu, ze to neni jediny web, co tam mate, ale Placla je v tomto ohledu dal a podpora na me pusobi daleko lepsim dojmem.

Kdyz tam mate nastavenou automatickou blokaci kvuli redirectu jinam, tak by bylo fajn mit nastaveny take automaticky redirect zpet. A mozna by nebylo od veci se zamyslet, cemu tak vadi ten redirect, pokud obsah webu zustane stejny. Mne jako vlastnikovi a inzerentovi to moc jasne neni.

Metriky ala Pagerank a Srank zcela nesouhlasi. Mne je to jedno, ja se podle nich neridim, ale nekteri nzerenti mozna ano. Ale kdyz jsou blbe, tak moc nema smysl je tam mit, ne?

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Krcmic.cz píše:
Za sebe hodim feedback

Blokace naseho webu - kvuli redirectu domeny - chapu, ze je to proti pravidlu (nechapu nicmene proc :-)) stale cekame na odblokovani, email s infem, ze je web blokovan nedorazil (prosel jsem mailbox, nikde zadna takova zprava neni, vzhledem k tomu, ze vim, kdy se redirect delal, tak bych neco objevil, vsechny ostatni maily pritom chodi v poradku), na zadost o odblokovani nereagujete, cimz pripravujete o penize sam sebe. Chapu, ze to neni jediny web, co tam mate, ale Placla je v tomto ohledu dal a podpora na me pusobi daleko lepsim dojmem.

Kdyz tam mate nastavenou automatickou blokaci kvuli redirectu jinam, tak by bylo fajn mit nastaveny take automaticky redirect zpet. A mozna by nebylo od veci se zamyslet, cemu tak vadi ten redirect, pokud obsah webu zustane stejny. Mne jako vlastnikovi a inzerentovi to moc jasne neni.

Metriky ala Pagerank a Srank zcela nesouhlasi. Mne je to jedno, ja se podle nich neridim, ale nekteri nzerenti mozna ano. Ale kdyz jsou blbe, tak moc nema smysl je tam mit, ne?


Tak dobře Michale, když to chceš řešit zde a veřejně, tak jdeme na řešení veřejně. Mám pro tebe odpověď na e-mail rozepsanou od včera, ale vyřešíme to dle tvého přání veřejně, pojďme na to.

Vyjádření:
Ano, děláš v systému bordel a blokace neproběhla automaticky. Byly jsme na tebe upozorněni a to už po několikáté.

1) Redirect je zásadní problém. Doménu, která měla v tvém případě ranky tuším 3 a 2 (ač osobně ranky považuji za skoro nepodstatné měřítko, tak je pořád někdo sleduje a orientuje se podle nich). Přesměroval si doména na zcela jinou, která měla ranky nulové nebo možná měla Srank 1 - je to zcela jedno. Tím si ZÁMERNĚ uvedl ostatní v omyl a je to hrubé porušení pravidel.
Sám si dostatečně znalý, o tom nepochybuje z nás někdo, aby si nevěděl, že když načítá systém ranky, tak je načítá z domény zadané, která měla ranky 3 a 2 /nejsem si jist, ale nějak tak to bylo, teď to hledat nebudu, přesná čísla nejsou důležitá/ a místo toho si obsah dával na stránky se zcela jinou hodnotou - ranky, jiné, odkazové portfolio jiné atd. Je to hrubý pokus o podovd a pokud to podle tebe vlastně nic není, tak podle nás ano! Mnoho inzerentů kontroluje věci jako odkazová portfolia apod. na růszných externích službách a fakt, že je uvádíš záměrně v omyl je problém.

2) Tvůj magazín Objevit. Nebudu zde k němu vyjadřovat svůj osobní názor, protože není relevantní, ale budeme se pouze držet faktů. Fakt je, že uživatelům záměrně uvádíš, že dostanou článek na objevit.cz, ale ve skutečnosti ho zasuneš do "komerčních článků", které nejsou ani jako položka v menu, ale jsou jen jako nepatrný odkaz v patičce. To je opět proti pravidlům. Chvíli jsme toto trpěli, protože tam byl vidět záměr skutečně některé články vystavovat i na home page, ale poté co jsem nedávno práce prošel, tak jsem přesvědčen o tom, že na home page se nic jen tak nepodívá a objevit.cz jako home page a doména je jen "zástěrka" pro dobré hodnocení stránky a schválení jako magazín. Část, kam články ve skutečnosti umísťuješ je klasika PR a to neoddiskutovatelně....

A pak máme několik drobností, které nejsou tak podstatné...


K řešení problém:

Na několikátý mail typu, cituji:
Dobrý den, jak to prosím vypadá s odblokováním?

Aktuálně nevidím pro blokaci důvod. Děkuji za odpověď.


nemá cenu odpovídat, protože se řeší již ten první. Na rovinu přiznám, že jsem zvažoval trvalý BAN, protože se snažíš obelhávat lidi a tohle nejsou omyly, ale záměry! Pravidla platí pro všechny, ať se ti to líbí, nebo ne... Vzhledem k tomu, že nejsi neznámý člověk, kontatkoval jsem několik lidí z okolí a nechal si na tebe vyložit jejich názor. Podle toho, zda s tebou budou mít obdobné zkušenosti nebo ne jsem chtěl rozhodnout. Kdyby to bylo jen na mě, tak už jsi letěl, ale nejsem z těch, co vyhazují jak se jim zachce, narozdíl od jiného portálu.
Vzhledem k tomu, že na tebe byly reference dobré, nevyhodil jsem tě (zatím) a nemám to v plánu, pokud se uklidníš a budeš dodržovat pravidla = nebudeš uvádět uživatele záměrně v omyl. Systém je dostatečně "malý" a máme v něm přehled. Díky referencím jsem se rozhodl tě neBANovat, ale máš důrazné varování.

Facemag nebo jak se web jmenuje, si klidně převeď na novou doménu, v tom ti nikdo nebrání, ale přepiš doménu taky v systému, aby si neuváděl ostatní v omyl! To samé objevit - v systému ti aktuální změnu na "magazín" neschválíme a vrátíme ti web do námi upravené podoby... Bude tedy jasně zřejmé, že budou všechny články umístěny v objevit.cz/clanky/ a ne jinde.. Stejně tak bude u daného uvedeno, že se jedná o PR web, respektive ve smyslu PR část webu...

Samotný FaceMag odblokujeme až tehdy, bude-li jasné na jaké doméně zůstane a bude taková doména uvedena přímo v systému. Do té doby, pokud se bude pořád překlápět sem a tam, nemá v systému co dělat. Uvádět inzerenty v omyl nenecháme. Je to naše povinnost a obdobných bloggerů, jako jsi ty, máme více...


TOLIK MOJE VEŘEJNÉ VYJÁDŘENÍ K PROBLÉMU, KTERÉ SIS PŘÍL ŘEŠIT VEŘEJNĚ A NE SOUKROMĚ PO MAILU. DALŠÍ KOMUNIKACI SI ZVOL SÁM, ZDA VEŘEJNĚ (ZDA TO VŠECHNY TAK MOC ZAJÍMÁ) NEBO SOUKROMĚ, TO JE NA TOBĚ. NA SOUČASNÉ MAILY TEDY UŽ ODPOVÍDAT NEBUDU - ODPOVĚĎ ZDE BERU JAKO OFICIÁLNÍ A DOSTATEČNOU.

PS: Ranky se aktualizují denně a plně souhlasí.
PS2: Uvědom si, že systém vlastním, řídím, ale u podpory a u správy systému mám lidi a nejsem tam pořád já. Navíc tento týden řeším zásadní problémy na jiném mám projektu, takže na odpovědi "podvodníkům" nezbyl čas. Přiznám veřejně, že pokud někdo porušuje pravidla a je kvůli tomu blokován, tak u nás má nejmenší prioritu řešení a odpověď ve dny, kdy mám mnoho práce jinde a nemůže takový problém řešit běžný člověk na zákaznické podpoře, tak hold čekají na vyřízení mnou... V každém projektu jsou hold lidí s různými kompetencemi. Zákaznický servis není žádným způsobem ohrožen - během několika desítek minut dostaneš v pracovní době odpověď vždy (mimo řešení odblokování a podobných podovdů) a mimo pracovní dobu do 24 hodin. Zákaznické podpora funguje podle mě velmi dobře a reakční dobu na normální dotazy máme dobrou. Vše co leží jen na mě, tak se může protahovat, ale to jsou věci, které chtějí čas... Zároveň jsem v tvém případě zjišťoval další skutečnosti, což je plus pro tebe - nemusel jsem - a tím se to trochu protáhlo...


Doufám, že vyjádření takto stačí... Další věci můžeme řešit, nevidím problém vést komunikaci veřejně, není na ní nic tajného.

Krcmic.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 62
Registrace: 05.04.2012
janKali píše:
Doufám, že vyjádření takto stačí... Další věci můžeme řešit, nevidím problém vést komunikaci veřejně, není na ní nic tajného.


Neprijde mi zvlastni, kdyz jako vlastnim domeny udelam tvrdy redirect na novou domenu. Bezne se to deje, nevidim na tom nic divneho. Stara domena nikam neutece, jeji ranky taky ne. Duvod je prosty, psal jsem ho i do mailu. Nebo mam vsechny uzivatele informovat o tom, ze chceme udelat jednotny brand a spojit dva magaziny v jeden? Podle me to hruby pokus o podvod neni, zkuste si treba precist o tom, jak funguje redirect natvrdo, pak pochopite, jak se takova domena chova a co se s ni deje (vcetne odkazoveho profilu). Kdyby se ta domena zrusila, tak nejake podobne vytky chapu, ale to se zde skutecne nedeje, jediny duvod, proc je web presmerovan zase zpet je ten, ze se nam nedari stejne transformovat FB skupinu prirazenou k webu.

Podminky, kam bude clanek zarazen, jsou sepsany v popisu webu u Objevit.cz, je tam presne napsano, kam bude clanek umisten. Pak je na inzerentovi, zda to schvali nebo ne. Opet - nevidim problem na strane naseho webu. Na Placle funguje web uplne stejne, setkal jsem se zatim jenom jednou s tim, ze by inzerent nepochopil, do ceho jde (tzn. si to neprecetl), podotykam, ze clanku je tam napsanych jiz par set a nikdo si nestezoval (vcetne treba lidi z H1.cz). Myslim, ze je celkem logicke, ze ten, kdo zaplati za clanek 1000 Kc a vice ma pravo na clanek na HP, ten, kdo si zaplati mene, jde do sekce s komercnimi clanky, pripadne, kdyz nabidne relevantni tema na Objevit, tak pak to muze jit na uvodku Objevit.cz take, ale to treba clanky o parfemech s patnacti odkazy apod. nejsou. Opet je to popsano v popisu webu. Jsou tam i napsane rozdeleni dle cen, kam co pujde a proc. Kdyby to byl zamerny podvod, tak asi nefunguje tento web a spousta dalsich nasich webu na Placle. Konkretne treba z Webpostu je umisten clanek na za 1000 Kc na hlavni strane. Proc? Protoze splnil ony podminky pro umisteni na HP: http://objevit.cz/jak-se-branit-unave-p ... aci-t28907

To, ze inzerenti na Kupclanek nemaji penize na to, aby zaplatili vice, je spise problem nastaveni systemu, ne naseho webu. Na Placle nemaji inzerenti problem za ten clanek dat vyssi castky a proto se na uvodce clanky objevi, pokud jim jde jen o odkazy, jde to do prislusne sekce.

Ad Facemag.cz, na stejné doméně běží tuším od začátku června (1.6. byl redirect, o pár dní později šel web zpět viz důvod výše, tzn. nějaké cca 3 týdny je web stále na stejné doméně)). To, že nikdo tohle nezaregistroval, skutečně není můj problém, psal jsem vam ohledne toho take email, ze web na teto domene zustane. Z podpory mi zatím chodí maily jenom od vás, žádnou jinou lidskou stránku technické podpory jsem nezaznamenal. Verim, ze blogeru mate dost. Kvalitnich webu poskrovnu (sam jsem je projel). Pokud s kazdym jednate takto, nedela mi problem nechat nase weby jenom na Webpostu a Placle. Kupclanek jsem chtel vyzkouset, zkusenost zatim byla takova, jak jsem ji popsal. Zatim se mi totiz nestalo, ze by me provozovatel Placly rikal, ze jsem podvodnik, u Webpostu take ne. Ale slysel jsem o jinych, kteri dostali na Webtrhu BAN za podvod a pak take kriceli, jak moc to bylo nespravedlive a ted totez delate vy. Ja na obranu napsal vse popravde, jak to citim ja. Nenapadam vas, nemam to zapotrebi, mel jsem problem, chtel jsem jej vyresit. Zatimse vsak obavam, ze toho moc asi nevyresime. Ne s takovym jednanim. Nemam problem priznat chybu, ale zde ji fakticky nevidim.

Ad ranky - zde je chyba na me strane, jelikoz jsem si nevsimnul, ze jste zmenil URL webu prave na komercni clanky (opet by mozna bylo fajn dat o tom teba vedet).
Ad publikace clanku - mohu sem klidne naposilat clanky z jinych systemu, ktere jsou zarazene v jinych sekcich (objevit.cz/clanky) a byly na uvodce. Jako dukaz toho, ze skutecne je mozne se na tu uvodku dostat a vyvratit tak pocit pana Kalianka, ze to je nemozne :-) Respektive clanky za 150 Kc, coz je bezna cena ve vasem systemu, skutecne na uvodni stranku davat nehodlam. Vse je jen o penezich.

PS: Moc nechapu tady ty osobni vypady, je videt, ze co se tyce komunikace, tak je treba se jeste hodne co ucit. Myslim, ze bylo na miste omluva z vasi strany a priste se mozna ptat, nez slepe dedukovat. Nikdo nikoho v omyl neuvadi. Jak jsem psal, je vse uvedeno v popisu webu, se kterym nikdo nehybal (ostatne si jej sam muzete precist, je stale stejny). Od toho tam ten popis webu je. Pokud vsak je bezne nazyvat kazdeho podvodnikem bez toho, aniz byste mozna vyslechl fakta, tak preji fakt hodne uspechu s takovym jednanim. Stacilo napsat email a rict, ze s tim maji inzerenti problem. Telefon na webu tusim taky mame. Nevim o tom, ze byste mi nekdy v teto zalezitosti neco psal. Ale nadavat mi do podvodniku vam jde hezky. Krasna ukazka toho, jak nema vypadat komunikace.

Jinak kazdy z inzerentu muze poslat svuj dotaz primo (coz treba Placla neumoznuje) pred zadanim poptavky, zatim to udelal jeden jediny inzerent. Proto si myslim, ze kdyby to byl takovy problem, uz by ohledne toho nekdo psal primo. Protoze moc neverim tomu, ze clanek nekdo schvali a pak je tak hrozne nastvany a nenapise. Cili to na me pusobi trochu rozpacite a asi to nebude tak zhave. Spousta inzerentu z Placly nam treba pise i mimo system, kdyz neco zdupou a jedna se o malickosti (prekllep v odkazu) a nejak se mi nechce verit, ze kdyz tak obirame o statisice inzerenty, ze ani jeden se nikdy neozval, zvlaste kdyz tam je to policko pro komunikaci s vlastnikem webu.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Tolik slov pro jednoho "podvodníčka"? Takhle si plácat nervy. Ban a zdar. Tfůj tajxl.

Krcmic.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 62
Registrace: 05.04.2012
Kohy píše:
Tolik slov pro jednoho "podvodníčka"? Takhle si plácat nervy. Ban a zdar. Tfůj tajxl.

Prosim krotte se, nikdo tady podvodnicek neni. Nejdrive doporucuji cist...

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
H11.cz - to je něco nového? Uvádíš v omyl uživatele systému, odpověz si ano - ne?

Krcmic.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 62
Registrace: 05.04.2012
Odpovim si ne. Maji tam napsano, kam clanek pujde dle cenove relace. Jde vsak videt, ze jste popis webu nejspise vubec nevidel, opet doporucuji nejdrive zacit cist, nez komentovat. Co je na tom za podvodne jednani? Jako majitel webu si mohu vyhradit, kam budu umistovat jake clanky. Stejne tak to dela Zive a spousta dalsich webu, neco rve do obsahu, neco do sekce Inzerce.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Jsi v systému, který má pravidla - Tvá pravidla na webu ale nikoho nezajímají. Proč by taky měli, když inzerují s pravidly systému.

Krcmic.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 62
Registrace: 05.04.2012
Cetl jste vubec ta pravidla? Ktery bod konkretne timto web porusuje pravidla? Je tam uvedene, ze clanek ma byt publikovan na WWW adresem ktera je uvedena u webu. Ta tam uvedena je. Je tam presne popsane, kde co bude. Nevim, jak lepe to uz vysvetlit.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Hned první, a to kodex etiky. Proč nemáš v systému URL webu, kam směřuješ přesměrování? Od posuzování je tady majitel systému, a ne já.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Kohy píše:
Od posuzování je tady majitel systému, a ne já.

Tak uz zmlkni a neplet se do toho, kdyz neznas detaily :)

Krcmic.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 62
Registrace: 05.04.2012
Kohy píše:

Hned první, a to kodex etiky. Proč nemáš v systému URL webu, kam směřuješ přesměrování? Od posuzování je tady majitel systému, a ne já.


Mozna kdybyste si precetl text vyse, tak to vite. Web se presmeroval, za par dni sel zpet. Kdyz delam presmerovani, jako prvni resim funkcnost samotneho webu, aby vse fungovalo tak, jak ma. Az potom resim minoritni inzertni systemy. Protoze je mi nicemu mit nefukcni web a mit ho hezky vyplneny v nejakem cizim adminu. Jakmile jsme zjistili problem se zmenou jmena u FB skupiny, sel web zpet, tusim po par dnech, z hlavy to fakt nevim, ale na stejne domene jiz bezi nejaky ten patek - tohle vim, protoze jsme nekdy tou dobou prijali noveho redaktora (a nebyl to Kolesa :-)).

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
stephan píše:
Tak uz zmlkni a neplet se do toho, kdyz neznas detaily :)


Asi si koupím letenku do USA a odcestuji... :P

-- 21. 06. 2013 21:08 --

Krcmic.cz píše:

Mozna kdybyste si precetl text vyse, tak to vite. Web se presmeroval, za par dni sel zpet. Kdyz delam presmerovani, jako prvni resim funkcnost samotneho webu, aby vse fungovalo tak, jak ma. Az potom resim minoritni inzertni systemy. Protoze je mi nicemu mit nefukcni web a mit ho hezky vyplneny v nejakem cizim adminu. Jakmile jsme zjistili problem se zmenou jmena u FB skupiny, sel web zpet, tusim po par dnech, z hlavy to fakt nevim, ale na stejne domene jiz bezi nejaky ten patek - tohle vim, protoze jsme nekdy tou dobou prijali noveho redaktora (a nebyl to Kolesa :-)).


Shoď ego a naverbuj Kolesu, a bude to ok... :)

Krcmic.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 62
Registrace: 05.04.2012
Kohy píše:
Shoď ego a naverbuj Kolesu, a bude to ok... :)


Ego mam dole u kalhot, Kolesu uz jsem naverboval :-)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Krcmic.cz píše:
Kolesu uz jsem naverboval :-)


Rozjíždíš web o plavajících ženách ? k čemukoli jinému je Kolesa nepoužitelný :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Krcmic.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 62
Registrace: 05.04.2012
freez píše:

Rozjíždíš web o plavajících ženách ? k čemukoli jinému je Kolesa nepoužitelný :-)


Muzeme to presunout klidne do jineho vlakna - je to podle me OT

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se