Aktuální události

Mike92
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 102
Registrace: 22.08.2013
Hezký den,

poslední dobou nejsou banky při marketingových lákačkách zrovna dvakrát štědré. Ne tak ING Bank, které se teď sešly dokonce dvě marketingové akce najednou, které lze kombinovat.

Založíte-li si nově ING konto a pošlete na něj do 60 dnů alespoň 1 001 Kč získáte:

- bonus 500 Kč
- úrokovou sazbu 1 % p. a. na první 3 měsíce do zůstatku 400 000 Kč (poté 0,5 % p. a.)

Abyste získali oba bonusy je třeba vyplnit následující kód marketigové akce: 4668160 (Ano, i já následně dostanu provizi, snad admini prominout, neboť bez vyplnění kódu nový klient nezíská oba bonusy)

Snadno založíte zde: https://www.ingbank.cz/zalozit-ing-konto/

Konto se dá založit kompletně online (za 15 minut hotovo, na stránkách píšou dokonce za 5 minut, možná jsem byl pomalý :D), včetně přístupu do internetového bankovnictví. Jinak je konto bez poplatků, peníze máte ihned k dispozici a obecně bych ho označil za vcelku sympatický spořák.

Druhá část akce se týká ING podílových fondů

Obojí lze založit současně, ale můžete se spokojit i jen s bonusem za založení ING Konta. To je na vás.

Zde je připraven:

- bonus 300 Kč k investici do vybraného podílového fondu ING

Chcete-li si ozkoušet investování do podílových fondů, může tedy ING dobře posloužit. Dlouhodobější zkušenost s jejich fondy nemám, ale s ohledem na to, že se na tuto činnost specializují, nemuseli by v tom být špatní. I v tomto případě je nutné při zakládání uvést kód marketingové akce: 4668160

Odkaz na založení je i v tomto případě stejný: https://www.ingbank.cz/zalozit-ing-konto/

Kompletní podmínky obou akcí najde zde a zde

Obě akce trvají do konce srpna, ale pořadatel si vyhradil právo ukončit je dříve.

EDIT: Obě akce prodlouženy, takže kdo nestihl využít bonusů v srpnu, má ještě šanci.

Případné dotazy rád zodpovím skrze PM či přímo zde ve vláknu :)

Mike92
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 102
Registrace: 22.08.2013
Dnes poslední možnost získat bonus!

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Pro získání 500 Kč není potřeba zadávat žádný kód.
Úroková sazba se pro lidi, kteří to dělají jen za účelem získání 500 Kč nevyplatí, tak že ani kód zadávat nemusí.
Ty dostaneš za každý nový účet 600 Kč a za dalšího zákazníka v podílových fondů 600 Kč. By mě zajímalo, kolik jsi si takhle přivydělal .
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mike92
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 102
Registrace: 22.08.2013
Máš pravdu, pro získání bonusu 500,- Kč není třeba zadávat marketingový kód. Nicméně, abys získal oba bonusy, je nutné kód skutečně zadat, jak uvádím v úvodním příspěvku. Ale uznávám, že se dá číst i jinak, tedy že pokud nezadáš kód, nezískáš nic. Nicméně zadáním kódu nikdo nic neztrácí, takže v tom nevidím problém.

Popravdě nevím, kolik nových zákazníků akce s mým kódem využilo. Možná nikdo. Odměna se připočte, až během měsíce následujícího pro splnění všech podmínek. Nemám problém sem pak napsat, kolik jsem si přivydělal, pokud tě to skutečně zajímá.

-- 01. 09. 2016 07:18 --

Jinak akce s 500,- Kč bonusem za založení ING Konta (bez odměny doporučujícímu) koukám stále běží, takže kdo nestihl v srpnu, má ještě šanci.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Ano akce běží a je na ni i reklama v televizi.
Ano určitě mě to zajímá.

No ale jak jsem psal, ten úrok se člověku, který zakládá účet kvůli získání bonusu 500 Kč nevyplatí ani 0.5 % nebo 1 %. Je to strašně mizivá částka. Ovšem pro tebe je to příjemných 600 Kč.
U podílových fondů už je to jiné, tak získal i nově příchozí 300 Kč a ten kdo přivedl 600 Kč.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mike92
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 102
Registrace: 22.08.2013
To souhlasím, 3měsíční úrok z částky 500,- Kč bude každopádně mizivá částka. Na druhou stranu není nic náročného přesunout tam částku vyšší.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Ano, ale kolik je částka, která už se vyplatí.
Kolik lidí, kteří si založí tento účet jej zakládá proto, aby jej opravdu využívala a kolik jen proto, aby získalo 500 Kč bonus.

Pozn.:Úrok se počítá z těch 1001 Kč
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mike92
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 102
Registrace: 22.08.2013
To si snadno spočítáš. Ale ano, asi bude spousta těch, kteří si jej založí jen kvůli bonusu.

Ano, pokud tam pošleš 1001 Kč, bude se počítat úrok z této částky. Poté z částky navýšené o úrok za první měsíc a následně z částky navýšené o ten bonus 500 Kč. Což jsou pořád drobné, pokud tam nepošleš třeba 400 000 Kč :D

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Když někdo má takové peníze, tak je zúročí lépe jinde.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mike92
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 102
Registrace: 22.08.2013
Lidé z podnikatelského fóra určitě :) Ale třeba jejich příbuzní třeba ne. Třeba v rodině vidím obrovskou averzi k riziku ztráty...

Mike92
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 102
Registrace: 22.08.2013
Tak pro zajímavost se přes můj kód neregistroval nikdo, kdo by v srpnu splnil podmínky pro přispání bonusu, ale je možné, že někdo poslal peníze až v září :D

AdamTad
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 09.05.2017
Ahoj, pokud někdo chcete teď využít akce 500 Kč za založení ING Konta a rovnou k tomu dostat i 300 Kč na fondy za doporučení, tak můj kód je: 4690135

http://www.ingbank.cz/ing-konto/500/

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Vždyť je to nesmysl a marketingový tahák a ještě špatný. Například u AirBank je úrok 1% je to na spořícím a běžném účtu (podmínka 5 plateb debetní kartou měsíčně) a limity jsou 250 tis spořící a 100 tis běžný. Třeba Creditas dával do nedávna 1,1 procenta. I RB dává na svém spořícím účtu víc, 0,75 procent do 150 tis. A to jsou to normálně fungující bankovní účty. Zakládat si ING konto s úrokem 0,5 procenta s tím, že tři první měsíce je to 1 procento p.a. je naprostá hloupost i pro případ, že člověk potřebuje mít rychle dostupné peníze. Kromě toho, že je to účet s omezením na maximálně 3 odchozí účty.

Chápu, že si tu propagujete provize, ale spořící ING je momentálně dost k ničemu.
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Nej je Raifka a Moneta, jinam bych nešel.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se