Aktuální události

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Na Živě.cz dneska vyšel zajímavý článek s nejpoužívanějšími hesly:
http://www.zive.cz/bleskovky/25-nejhors ... fault.aspx

password
123456
12345678
qwerty
abc123
monkey
1234567
letmein
trustno1
dragon
baseball
111111
iloveyou
master
sunshine
ashley
bailey
passw0rd
shadow
123123
654321
superman
qazwsx
michael
football


Zajímavé :) Bohužel ještě existují lidé, kteří si takto jednoduchá hesla nastavují...

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
ešte existuje veľké kvantum ľudí, ktorí si dávajú podobné heslá, dodal by som ešte hesla typu " kkt, wtf a pod"

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No nějak se mi nechce věřit, že by tohle byla nejpoužívanější hesla v ČR, ale jsou tam dobrý kousky, naprosto neprůstřelný :-D :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Robert
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 126
Registrace: 15.07.2011
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já osobně znám dost lidí, co hesla vůbec neřeší a ani je nenapadlo nikdy, že by toho mohl někdo zneužít a ty jejich 4-6 písmenné jednoduché hesla snadno prolomit. Kolikrát stačí něco málo vědět o tom člověku a heslo třeba na email není problém uhodnout. Pořád ještě je to hodně podceňované ze strany lidí.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
alijosha píše:
Já osobně znám dost lidí, co hesla vůbec neřeší a ani je nenapadlo nikdy, že by toho mohl někdo zneužít a ty jejich 4-6 písmenné jednoduché hesla snadno prolomit. Kolikrát stačí něco málo vědět o tom člověku a heslo třeba na email není problém uhodnout. Pořád ještě je to hodně podceňované ze strany lidí.

Možná je to proto, že stále hodně lidí nezná hodnotu informací, které to heslo chrání. Až se jim ale někdo z důvodu prolomení hesla nabourá třeba do bankovního účtu a vymydlí jim ho, bude už pozdě.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak to je jasné, ale tak ono se stačí podívat kamkoliv a plno lidí na sebe rádo práskne cokoliv, viz třeba Facebook atd. Kdyby tam udělali kolonku zde napiš svá hesla, našlo by se dost jedinců, co by to vyplnili opravdu poctivě
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
alijosha píše:
Tak to je jasné, ale tak ono se stačí podívat kamkoliv a plno lidí na sebe rádo práskne cokoliv, viz třeba Facebook atd. Kdyby tam udělali kolonku zde napiš svá hesla, našlo by se dost jedinců, co by to vyplnili opravdu poctivě

Tak to každopádně, ale už jen ta představa mě rozesmála :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se