Aktuální události

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Jelikož se docela zajímám o dění kolem úmluvy ACTA, byl jsem dnes, když mě přišel odkaz mile překvapen. Nizozemský parlament totiž vyzval místní vládu aby smlouvu - úmluvu ACTA nepodepsalo. Jak se k tomu postaví naše "panovnictví" protkané korupcí a trestním stíhání?
Originál člnek, který jsem obdržel naleznete zde: https://www.bof.nl/2012/05/29/translati ... inst-acta/

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Osobně si myslím, že Acta je už dnes mrtvá a nemá cenu se jí bát. Nečekám, ze by u nás mela nějakou budoucnost, stejně jako v celé Evropě. Co myslíte?

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Tak jak je postavená dnes asi ne, ale myslím, že zastánci a její tvůrci s jen tak nevzdají.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Ešte sa Acta určite riešiť bude, je otazne v akej forme. Ako napísal wdubina zástancovia to určite nezabalia.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Ke mě se zase donesly zvěsti o tom, že se v zákulisí připravují ještě záludnější dohody než ACTA. Opět projednávané v tajnosti. Zdroje by jsem musel dohledat v mailu.

V každém případě by Nizozemcům měl poděkovat celý evropský internet.

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Odejde ACTA, přijde ATCA, pak kolem toho bude zase rámus, zase se to zavrhne a tak dále. Bude to kolotoč, protože jedna strana to pořád bude chtít prosadit a druhá to bude stále odmítat.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se