Aktuální události

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak nevím jestli to souvisí s novým vzhledem vyhledávání Seznamu, ale zhruba dva dny pozoruji jisté anomálie. Zadám KW a dám vyhledat, ok jsem na pozici 4. Za dvě hodiny to udělám znovu a nenajdu se ani do pozice 200. Za další dvě hodiny to udělám zase a jsem opět na pozici 4 ale s úplně jiným článkem který popravdě s daným KW nemá moc společného ale je to článek starší cca měsíc, za další dvě hodiny tam opět nejsem a po dalších dvou hodinách je na pozici 4 hlavní strana onoho webu. Takto se Seznam chová od pátku, nutno říci, že jde jen o nové články na webech, přijde mi, jako kdyby se Seznam nemohl rozhodnout, jestli je tam jako má dát a nebo ne. Každopádně jsem tohle ještě neviděl a absolutně nechápu, co si o tom myslet. Přišel jsem na to díky toplistu, kde jsem zjistil z jaké fráze ti lidé přišli, když jsem to zkusil vůbec jsem se nenašel, říkám si co to je za kravinu, a jak jsem to v průběhu dne zkoušel, přišel jsem právě na to, jak se výsledek mění. Pozoruje někdo podobnou věc?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
freez píše:
Tak nevím jestli to souvisí s novým vzhledem vyhledávání Seznamu, ale....


Já podobný úkaz pozoruji již cca 2 týdny, kdy mi na web chodí ze Seznamu lidi přes keywordy, na které se nemohu na první straně najít, když si to kontroluji. Prvně jsem uvažoval nad tím, že by mohl Seznam také personalizovat výsledky, ale pak jsem se přiklonil spíše k předvánočnímu šílenství.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Kontroloval jsem přes paramet site: i index a zajímevé je, že ty nové články tam jednou jsou a jednou ne. Seznam je asi opět rozbitej :-D Je možné jak píšeš že nestíhá předvánoční nával :-D No zkusil jsem ty články přidat ručně do hledání a uvidíme. Nicméně jsem koukal jako puk, když vidím, že z určité fráze přišlo dnes 40 lidí a já se na tu frázy prostě nemůžu najít a najednou tam zase jsem a pak zase nejsem a ve finále tam jsem se stránkou která onu frázy vůbec neobsahuje. Pak mají ty lidi na tom Seznamu něco najít :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Klasika Seznam dělá změny a do toho tu budou Vánoce :)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Má vytíženého robota díky novým náhledům.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Lol, tak už tam zase ty články jsou :-) jsem zvědavej na jak dlouho :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Uzavíráme sázky :D
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
peeeeta píše:
Klasika Seznam dělá změny a do toho tu budou Vánoce :)


Seznam tradične robí zmeny pred Vianocami...

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Marek L. : To já vím
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

romik
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 20.11.2013
Kdyby to aspoň fungovalo. Jakmile klikneš zpět a není to načteno, zásek.
Denní tipy na levné letenky

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se