Aktuální události

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
zdravim,
ti co pouzivate gmail, vsimli jste si novinky v Inbox ? 3 ruzne taby - na klasickou postu, na socialni emaily (linkedin,g+...) a promotions (nabidky, lepe receno spamy)
Co na to rikate ??? me se to velmi libi !!!

upozornuji ze je k dostani i nova aplikace na android a ios , nezapomente si zaktualizovat , je to takto praktictejsi :)

http://www.youtube.com/watch?v=CFf7dlewJus&hl=en

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
dokec píše:
zdravim,
ti co pouzivate gmail, vsimli jste si novinky v Inbox ? 3 ruzne taby - na klasickou postu, na socialni emaily (linkedin,g+...) a promotions (nabidky, lepe receno spamy)
Co na to rikate ??? me se to velmi libi !!!

upozornuji ze je k dostani i nova aplikace na android a ios , nezapomente si zaktualizovat , je to takto praktictejsi :)

http://www.youtube.com/watch?v=CFf7dlewJus&hl=en


to už je starý, někdo už to dostal skoro před měsícem a někdo to zatím ještě stále nemá.
Nasazuje se to postupně ;)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
aha, to jsem nevedel... :) ale je to dobre, prakticke..fakt google jsou profici, pouzivam rad i Google Drive, kalendar a i ten email je super, velka parada

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Hehe, víte, že se to dá nastavit ručně?

Vpravo nahoře jsem klikl na ozubené kolečko a tam na Konfigurovat doručenou poštu. A hle, mám nový design. :)

-- 20.06.2013 21:41 --

I když hodně mě štve, že si nemohu nastavit, aby se mi jako první zobrazovaly nepřečtené zprávy. Okamžitě pak nové rozhraní zmizí. Takže jej využívat nebudu.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Jiří Rostecký píše:
Hehe, víte, že se to dá nastavit ručně?

Vpravo nahoře jsem klikl na ozubené kolečko a tam na Konfigurovat doručenou poštu. A hle, mám nový design. :)

-- 20.06.2013 21:41 --

I když hodně mě štve, že si nemohu nastavit, aby se mi jako první zobrazovaly nepřečtené zprávy. Okamžitě pak nové rozhraní zmizí. Takže jej využívat nebudu.


Díky, tak už jsem si taky nahodil to nové rozhraní :) Nevypadá to špatně, tak uvidíme :) jenom by mě zajímalo, kam se mi přesunuli mejly :D Vše označené štítkem "Facebook" jsem přesunul do "Sociální sítě" a štítek smazal, ale zprávy v záložce nevidím :D Když ale dám vyhledat Facebook, existují
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Taky jsem si to nedávno nastavil v Gmailu, když jsem o tom četl článek na Živě. Zatím musím říct, že mi to docela vyhovuje a třídí to poštu opravdu dobře. Jediné, k čemu mám výhradu je to, že když je více nových zpráv na nějaké kartě a přečtete si tam třeba jen jeden mail, tak potom když se vrátíte do primární pošty, tak už to na té kartě nahoře neukazuje počet nepřečtených mailů. Vlastně ani nevíte, že tam nějaké vůbec jsou. To by měli doladit, je to tam vidět jen před prvním kliknutím, pak počet nepřečtených zmizí, přestože tam jsou. Jinak celkem fajn věc. Na mobilu mi to vyhovuje, že nemám notifikace kvůli nějakým spamům, ale jen, když mi přijde nějaký důležitý mail. Zatím to filtruje parádně.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Fit píše:
Taky jsem si to nedávno nastavil v Gmailu, když jsem o tom četl článek na Živě. Zatím musím říct, že mi to docela vyhovuje a třídí to poštu opravdu dobře. Jediné, k čemu mám výhradu je to, že když je více nových zpráv na nějaké kartě a přečtete si tam třeba jen jeden mail, tak potom když se vrátíte do primární pošty, tak už to na té kartě nahoře neukazuje počet nepřečtených mailů. Vlastně ani nevíte, že tam nějaké vůbec jsou. To by měli doladit, je to tam vidět jen před prvním kliknutím, pak počet nepřečtených zmizí, přestože tam jsou. Jinak celkem fajn věc. Na mobilu mi to vyhovuje, že nemám notifikace kvůli nějakým spamům, ale jen, když mi přijde nějaký důležitý mail. Zatím to filtruje parádně.


A nedá se jim tam někde zaslat feedback? Klidně bych ho zaslal taky, ten samej co ty, aby měli nějaké důvody to zlepšovat :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Je to hodně nedokonalé, ale myšlenka je geniální, jen co je pravda. Moc se mi to líbí. Akorát potřebuju nepřečtené zprávy nahoře. :D

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Jan Paluska: Nevím, asi možná jo, ale nepátral jsem po tom. Osobně to nechápu, před prvním kliknutím to tam je, takže krásně víš, kolik je nepřečtených mailů na dané kartě. Když na to klikneš, máš tam třeba 5 mailů, jeden otevřeš, pak se vrátíš do primární pošty a na té kartě máš 4 nepřečtené e-maily a nevíš o tom :D. Je sice pravda, že to důležité je stejně vždycky v primární poště (z 99% to u mě filtruje dobře). Ale hodilo by se to, kdyby to ukazovalo vždycky.

Zatím sem i asi nejvíc líbí aplikace pro Android, ta je podle mě povedená.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se