Aktuální události

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jak tak procházím net, koukám že se nám tu objevil nový spamer. Spamuje webová fóra všeho druhu a odkazuje na web s videi
Kód: Vybrat vše
tranda.cz
registrační přezdívky které bych rovnou doporučil zablokovat adminům web fór jsou Los3er registrační adresa los3er(at)seznam.cz ip adresa IP: 88.83.187.3 nebo obměna používaná po blokaci nebo obsazení prvního nicku Monty1 registrační adresa monty1(at)centrum.cz ip adresa IP: 193.179.3.1 na některých fórech mu samozřejmě odkaz hned změnily na text, ale někde kde na to admini prdí bohužel nikoli, jsou to ale většinou tak zapadlá fóra že odkaz z něj je víceméně k ničemu, dokonce je pan spamer tak dobrej, že to cpe i do fór kde mají nastaven automaticky atribut "no folow"

Každopádně komu by se někdo podobný regnul do fóra, doporučuji hned zabanovat. Doména ve správě Wedosu, na hostingu Savana samozřejmě na dohledatelné jméno. Majitel ale mohl jen naletět nějakému seo mágovy co mu web vynese až do oblak :-) Za sebe dodávám, že ho budu kontaktovat, protože to nějakou dobu sleduji a už začal spamovat i u mě navíc první bu bu ho nějak neodradilo, uvidíme jak moc mě nakrkne :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Asi věděl co ho nakonec čeká, už když si jí vybíral :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Tak mě napadlo... Víte, jaká by to byla krásná zbraň proti konkurenci? Co kdybych si udělal hezký den a zaspamoval různá fóra a chaty odkazem na konkurenci, třeba poslal pár emailů a tak dále? Asi by to konkurenci poškodilo. Takže, co vy víte... :)

Třeba banán nespamoval, třeba to bylo rajče...

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Taky mě to napadlo, i když u tohoto webu asi ne, každopádně adresy od kud se spamovalo se taky dají dohledat, navíc bych to pak asi řešil společně s adminy s ostatních zaspamovaných diskuzí a to už by mohlo být zajímavé. Navíc mám hrozně rád weby bez jediného kontaktu, v hlavičce copyright a web plný kradeného obsahu :-D to je kombinace :-p
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se