Aktuální události

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já jsem zrovna ten článek s Radkem chtěl pochválit a víš proč jsem to neudělal, protože sem se musel na několik minut zastavit nad tím, jak je doprdelená ta fotka u aktuálního článku na hlavní straně, jako by Radek spapal hrocha .-)

Ale jinak článek dobrej :-)

btw: kolik stojí plocha na Objevit? já že bych rozbil prasátko :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Krcmic.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 62
Registrace: 05.04.2012
Foto jsem upravil. Snad je ted o neco hubenejsi.

Plocha - zalezi ktera a na jak dlouho. V prasatku by nicmene melo byt par tisic :-)

Krcmic.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 62
Registrace: 05.04.2012
Lany píše:
Já mám zvídavý dotaz: jsou hry tak lákavé téma pro čtenáře Objevit?


Myslím, že ano. Tuto sekci jsme zavedli z několika důvodů. Blíže je zatím odkrývat nechci :-)

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
V galerii u her se mi každý obrázek otevírá do stejného okna na novou stránku, takže při prohlížení musím zase zpět a na další a takhle pořád dokola. Nějaká JS galerie by byla vhodnější, po druhém obrázku jsem to vzdal.

Krcmic.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 62
Registrace: 05.04.2012
Lukaaashek píše:
V galerii u her se mi každý obrázek otevírá do stejného okna na novou stránku, takže při prohlížení musím zase zpět a na další a takhle pořád dokola. Nějaká JS galerie by byla vhodnější, po druhém obrázku jsem to vzdal.


Za chvili to opravime...

EDIT: Tak uz by to melo byt OK :-)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
JS galerie obrázku je teď sice fajn (a vzhledově hezká, ale nepraktická dle mě) a je to určitě posun. Vytkl bych tomu nyní to, že musí člověk 2 kliknout (klikne na otevřený obrázek, ten se zavře, posunu šipku myši na vedlejší obrázek a po dalším kliknutí se teprve dočkám jiného obrázku!), což mi osobně přijde jako zbytečně zdlouhavý úkon a přitom by stačilo, kdyby šlo jedním kliknutím na obrázek zobrazit hned ten sousední vedle ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Krcmic.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 62
Registrace: 05.04.2012
Tohle vím, budeme pak měnit plugin pro zobrazení galerií. Máme to v to-do listu naplánové jako jednu z x dalších úprav :-).

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Přimlouvám se za posunování obrázků šipkami. Dnes už je to podle mě standard, na který jsou všichni zvyklí.

Krcmic.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 62
Registrace: 05.04.2012
Lukaaashek píše:
Přimlouvám se za posunování obrázků šipkami. Dnes už je to podle mě standard, na který jsou všichni zvyklí.


Jak píšu výše - bude a bylo to v plánu. Zatím řešíme další desítky úprav - dnes jsme třeba zlepšili kalendář, takže již ukazuje i počet příspěvků za daný den. Došlo ke sloučení pár kategorií a vytvoření nových, takže máme v novinkách navíc také kategorii "Infografiky". Neusínáme na vavřínech. A i na návštěvnosti se to projevuje, jelikož se pomalu, ale jistě blížíme k průměru 1 000 návštěv / za den.

Krcmic.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 62
Registrace: 05.04.2012
Mozna si nekteri z vas vsimli, ze na Objevit.cz se konecne take objevil naseptavac u vyhledavani. Jeste se bude upravovat tak, aby vypadala polozka s vyhledavanim lepe a zobrazovaly se v ni i pripadne male obrazky tvorene nahledy clanku ci neco takoveho.

Nicmene opet dotaz do pranice. Co dal, nejaka dalsi vylepseni? Pripadne chyby, ktere jsou na webu a vadi vam (vse jsme urcite nepodchytili).

Na obsahu se pracuje, vznikaji uz i nove a obsahle clanky, takze obsah prosim stale neresit :-). Prvni by mely vyjit jiz zacatkem pristiho tydne.

Stejne tak i logo se jiz tvori, nebude to nic extra, ale bude :-).

PS: Pripravujeme dalsi obsahovy web, tema, nazev zatim neprozradim, ale bude urcen jen a pouze pro podnikatele. Takze se mate na co tesit :-)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se