Aktuální události

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Tak podle mě to zabila Fortuna, viz zde.

To když jsem viděl, tak jsem nemohl. Schválně, vsadíte si? A kdyby jo, na co? :D

Balthazar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 18.02.2012
Mě jen udivuje že vidíte něco v telce a hned tomu věříte... Kde berete tu jistotu že Rath to opravdu udělal?
To neumíte ani trošku přemýšlet?
Blíží se volby proč najednou až teď takovej skandál. Jakto že policie šla na jistotu nikdo by nemohl tušit co v krabici má? Každý kdo aspoň trošku přemýšlí, mu musí dojít že je to jen politická bouda. Nedostal náhodou balíček od bývalého poslance ODS?

Lidi přemýšlejte ODS se snažila zdiskreditovat pana Bártu kterej byl také docela dost neviiný. Já osobně bych dal panu Bártovi metál jestli byla pravda že dával obálky, tak pokud víme chtěl tak loajalitu svých straníků . for je v tom že ej uplácel svými penězi .. a není to tak dlouho co Topolánek uplácel penězi daňových poplatníků.

Vraťme se ale k panu Ráthovi, všichni víme jak ODS kritizoval a nejen ODS. Člověk co ušetří nemocnicím 60 milionu bez toho aniž by byly nějak škodné a vrací je státu přece nebude brát takové úplatky? Jeho firma vydělává prachů dost má se dobře, může si dovolit cokoliv. Proč by sakra bral úplatky?

Kolik asi peněz v krabičce dostala Karolína Peak? Tady by jste se měli ptát .

Je vážně vidět že o politice víte hovno. Jenom si přečtete jeden článek a už tomu hned věříte. Inteligence tohoto národa je opravdu nulová. Už jenom na tomto forum zde v této diskuzi se objevilo 20 nemyslících tatarů.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Balthazar píše:
Jakto že policie šla na jistotu nikdo by nemohl tušit co v krabici má? Každý kdo aspoň trošku přemýšlí, mu musí dojít že je to jen politická bouda. Nedostal náhodou balíček od bývalého poslance ODS?

Protože jej policie přes rok sledovala. Původně navíc nešla jen po něm, on se v případu objevil až posléze.
V domě navíc nebyl viděn poprvé.

Jistě, vždycky se nabízí otázka, zdali ten chlap je jenom podstrčený, jestli je nebo není vinný, je to politická machinace, nebo ne. Já osobně si myslím, že zrovna pan Rath je jeden z politiků, u kterých je korupce dokazatelná, a když sleduji reakce na nedávný soud s Bártou a reakce na zatčení Ratha, je evidentní rozdíl mezi vnímáním lidí obou politiků, přičemž se dá odvodit, že nejspíš nebudu sám, kdo si myslí, že pan Rath je zkorumpovanej až to není hezké.

Na druhou stranu žijeme v demokratickém státě, kde stále ještě prý platí presumpce neviny. Proto mu přeji spravedlivé prošetření případu a případně spravedlivý soud, nejlépe rovněž pod drobnohledem kamer proto, aby lidé sami viděli, jak soud probíhá, mohli o tom diskutovat a společnost byla uklidněna. Pokud je vinný, měl by si jí sednout. Myslím si, že je to v takovém stadiu, že by společnost hodně pobouřilo, kdyby si sednout nešel. Ale na city společnosti se tu nehraje. Možná sedět nepůjde (opravdu nesl víno) a možná je nevinný.

Mimochodem. I kdyby balíček dostal od kohokoliv, přijal úplatek. Já nevím, jak vy, ale já nevěřím tomu, že si opravdu myslel, že tam nejsou peníze.

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Nahoře berou skoro všichni a je úplně jedno, jestli to jsou leváci nebo praváci. I kdyby do tohohle byl Rath namočen úmyslně a úplatek mu byl podvržen, nevěřím, že je čistý jako lilie.

Balthazar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 18.02.2012
Jiří Rostecký píše:
Protože jej policie přes rok sledovala. Původně navíc nešla jen po něm, on se v případu objevil až posléze.
V domě navíc nebyl viděn poprvé.

Jistě, vždycky se nabízí otázka, zdali ten chlap je jenom podstrčený, jestli je nebo není vinný, je to politická machinace, nebo ne. Já osobně si myslím, že zrovna pan Rath je jeden z politiků, u kterých je korupce dokazatelná, a když sleduji reakce na nedávný soud s Bártou a reakce na zatčení Ratha, je evidentní rozdíl mezi vnímáním lidí obou politiků, přičemž se dá odvodit, že nejspíš nebudu sám, kdo si myslí, že pan Rath je zkorumpovanej až to není hezké.

Na druhou stranu žijeme v demokratickém státě, kde stále ještě prý platí presumpce neviny. Proto mu přeji spravedlivé prošetření případu a případně spravedlivý soud, nejlépe rovněž pod drobnohledem kamer proto, aby lidé sami viděli, jak soud probíhá, mohli o tom diskutovat a společnost byla uklidněna. Pokud je vinný, měl by si jí sednout. Myslím si, že je to v takovém stadiu, že by společnost hodně pobouřilo, kdyby si sednout nešel. Ale na city společnosti se tu nehraje. Možná sedět nepůjde (opravdu nesl víno) a možná je nevinný.

Mimochodem. I kdyby balíček dostal od kohokoliv, přijal úplatek. Já nevím, jak vy, ale já nevěřím tomu, že si opravdu myslel, že tam nejsou peníze.


Policie jej sledovala jo přes rok :D bože ty snad ani nejsi čech .. naše policie myslíš nebo nějakou speciální?:D Musím se smát že tomu tak tupě věříš.

Neuraž se ale ty si nějak sociofobní? Jako jestli to byly dobří přátelé proč by sakra nechodil za nimi častěji? Bože bože tatare.

Mě by zajímalo co by si dělal ty kdyby si dostal víno a za 5 minut na tebe naskákali policisti.. dle tvé teorie by si byl vinnej protože sis prostě vzal vínu.. Dle tvé teorie můžeme rovnou do vězení všichni protože v tvém světě evidentně nevvinna neexistuje:)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Ne, neurážím se, když mě někdo nazve sociofobním tatarem a dělá ze mě debila :)

Oba máme svoji teorii. Moje je, že s nejvyšší pravděpodobností vědomě přijal úplatek, který měl ovlivnit jeho politickou aktivitu. To by mělo být prošetřeno a měl by mu být případně dopřán spravedlivý soud. Což jsem psal výše. Rovněž jsem se zmínil o presumpci neviny, což si asi přehlédl...

Tvoje teorie spočívá v tom, že česká policie vlastně nic nedělá, protože jak z tvého příspěvku vyplývá, česká policie asi tak někoho nebude sledovat rok. Tento prostý názor ti neberu, byť je podle mě naprosto zcestný, ale ty máš evidentně zájem prosazovat, že Rath byl nastrčen, bednu plnou milionů si vzal vlastně nevědomě a policii poslal někdo, kdo se Ratha chtěl zbavit.

Ať je to tak či tak, najdi si ve slovníku slovo "sociofobní" a schválně sledujme, jak se celá kauza vyvrbí. Možná máš pravdu ty, možná já. Na jednom se nejspíš shodneme, česká politika je prolezlá korupcí a každý krok proti tomu je vítaný.

Balthazar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 18.02.2012
Věřmi že v kriminlní policii a soudnictví sem působil takže vím o čem mluvím.

Ano korupce tu je a stále kvete. Dokud se razantně nezmění a drasticky ústava a zákony. Nikdy se jí nezbavíme.

Já osobně volím příští volební období komunisty. Nezlobte se na mě ale dříve tohle nebylo:)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Dobře. Vol koho chceš, je to tvoje svobodná volba. Já tě ani nepřemlouvám, klidně si komunisty vol. Příště ale zkus diskutovat normálně a ne hned ostatní urážet, i když s nimi razantně nesouhlasíš a má jiný názor (klidně i pravdivý). To moc nesvědčí o tvé inteligenci.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Balthazare Balthazare, nevšiml jsem si v tomto vlákně až do tvého příspěvku, že by někdo někde napsal, že to David udělal a nebo neudělal, vidím tu jen posměšné příspěvky nad tím, že ty peníze byli v krabici, atd nic víc. Takže tvůj první příspěvek o tom, čemu kdo věří je naprosto ale naprosto mimo mísu. (následné reakce na něj už nekomentuji, to už je osobní názor a reakce na něj)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Balthazar píše:
Jeho firma vydělává prachů dost má se dobře, může si dovolit cokoliv. Proč by sakra bral úplatky?


Protože s jídlem roste chuť. Mám oktávku, chci superba, mám malej dům, chci vilu s bazénem, jezdím na dovolenou na Havaj, proč nejezdit do Dubaje. Čim víc peněz máš, tím víc chceš. (Pro hnidopichy nepočítám miliardáře, tam už je milion sem tam šumák.)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
prclan píše:
Nahoře berou skoro všichni a je úplně jedno, jestli to jsou leváci nebo praváci. I kdyby do tohohle byl Rath namočen úmyslně a úplatek mu byl podvržen, nevěřím, že je čistý jako lilie


Není čistý jako lilie, 30 milionů co bylo nalezeno u něj doma si nemohl vydělat ani za poslenecký plat.

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Jiří Rostecký píše:
Dnes vyšel zajímavý článek o tom, jak se Rath právě má...
http://www.novinky.cz/domaci/267938-byv ... rasny.html


Alespoň to pozná i z druhé strany...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se