Aktuální události

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Tak pan doktor Rath byl přistižen přímo při činu...jsem zvědav, jestli se konečně s těmi úplatky bude něco dít nebo půjde celá kauza do ztracena... Ale každopádně to je velká ryba. Co si o tom myslíte?

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
No uvidíme, až se budou vědět konkrétnější věci. Tentokrát by to nemuselo vyšumět... Rath je a bude hodně sledovaná osoba. Záleží, s čím konkrétním přijdou. Věřím ale tomu, že když ho policie zadržela, tak že by mohly být jednoznačné důkazy :).

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Počkal bych na podrobnější informace, ale myslím, že z toho bude další reality show z politické scény.

Aspoň že mají média o čem psát...
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Záleží na síle důkazů...pokud z toho nebudou aspoň 3-4 roky tak už nevím. Navíc to u něj není poprvý...chtělo by je ale pozavírat všechny...

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
To záleží jestli to bylo ve stovkách a nebo v pětilitrech :-) beztak to zas bude půjčka od babičky, už to slyším :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
IKEA rozšiřuje svou nabídku úložných krabic:
Obrázek

Každopádně doufám, že z něj udělají exemplární příklad a potrestají ho.

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
By obrázky jsou krutý :D

Stransky
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 65
Registrace: 22.09.2011
Já si myslím, že si to Rath dokáže zařídit a zase se to ztratí ... v tomhle státu je to úplně běžný :))

Sir-HD
WD Trader: 4.36/5

Příspěvky: 423
Registrace: 15.01.2012
Kdyby se stal Rath jako exemplární příklad ( v případě že ho potrestají ) tak by se snad lidé přestali alespoň trochu méně pobuřovat a stěžovat si jak je to zkorumpované ... Ano Česko je na tom hodně špatně s korupcí a v poslední době to jde hodně najevo ... Nevím jak vy ale já mezi známími, kamarády i občas takhle v restauraci slyším z okolí samou kritiku ... Oprávněnou ... Až se už v poslední době začínám modlit ať už se něco stane ... Lidé zmírní své politické téma a začnou se bavit konečně o příjemnějších věcech ... Že by nyní nadešel čas ?
Kéééž by :)
http://www.rodinneuspory.cz - Finanční magazín online

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
V Česku se tu korupci ani nesnaží skrývat! Viz. kauza Janoušek, jak z ní ten ****** (čti kmotr) vycouvává, nakonec to dopadne tak, že ta vietnamka naběhla na Janouškovo stojící auto. U Ratha očekávám stejný scénář - nějaká babička mu dala krabici od bot ať ji chvilku pohlídá. Vyšetřovatelé dostanou spravedlivé vyrovnání a Rath bude ještě za hrdinu jak pomáhá seniorům. Vzpomeňte na kauzu Tojecool.cz - za tím také stál Rath.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tady na tý točně jsem mu to říkal, neber úplatky, neber úplatky, nebo se z toho zblázníš :-D

Obrázek
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Z těch obrázků se musím fakt smát :D :D. Dobrý hoši :D.

Otakar: Já doufám, že tomu už bude tentokrát jinak. Ta státní zástupkyně, co ten případ má, vypadá schopně a věřím, že to konečně někdo dotáhne až do konce. Kéž by... Ale jinak s Tebou bohužel musím souhlasit.

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Janoušek neni takový zvíře a navíc v jeho případě nejde o prachy. Kdežto u pana 7 mega v krabici od bot jde o těžký prachy a navíc ještě veřejný. To si nikdo ujít nenechá a budou se v tom rejpat, protože je v čem. Vyplavou kauzy tojecool a podobné. Novináři rozmáznou všechno jen aby byly senzace. Já nedoufám, já věřím.

-- 15. 05. 2012 22:49 --

Zabil :-DDD To je zoufalec http://www.novinky.cz/domaci/267680-rath-promluvil-na-navsteve-mi-dali-krabici-s-vinem-k-memu-uzasu-tam-byly-penize.html

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
To s tím vínem, to je fakt masakr... :)))) a takoví nám vládnou...šmarjá

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Lany píše:
Tak to je borec :D To by mě nenapadlo, jsem zvědav, zda mu to projde nebo ne :D


No normálně bych si myslel, že mu to projde, protože měl velmi věrohodné vysvětlení s vínem a u nás v Kocourkově jde všechno, když se chce, ale když jsem v televizi viděl tu státní zástupkyni, před kterou se třesou soudci i podsvětí a které se přezdívá český Cattani, tak z toho mám takový dobrý pocit, jako že by to tentokrát mohlo vyjít... :))

Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
Kdyby ho nezavřeli tak si snad udělam transparent a jdu stávkovat :D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já jen doufám, že se nestane nic s tím novým pavilónem za 183 miliónů, mám tam jít na operaci :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Zrovna čtu novej článek: Domovní prohlídka v kauze Rath odhalila 30 milionů ve skrýši v podlaze

Při jedné z domovních prohlídek objevili kriminalisté skrýš v podlaze, ve které bylo třicet milionů korun.


To vypadá celkem dobře :D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Fit píše:
Zrovna čtu novej článek: Domovní prohlídka v kauze Rath odhalila 30 milionů ve skrýši v podlaze



To vypadá celkem dobře :D



To si asi David nechal zateplit podlahy a ty šmejdi z firmy mu tam nacpali místo vaty zase prachy :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
freez píše:
To si asi David nechal zateplit podlahy a ty šmejdi z firmy mu tam nacpali místo vaty zase prachy :-D

Dneska ráno se tady fakt bavím :D

A nebo by to taky mohl být jeho vinný sklípek :D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se