Aktuální události

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Poslední dva-tři-čtyři dy je jeden můj serióznější mail bombardován několikrát denně spamem typu:
Za každou objednávku dostáváte od 90 do 350 euro. Výplata je každý pátek! Podle Vašeho přání můžete postupně zvyšovat počet zpracovávaných objednávek.

Anebo: Pomahejte nemocnym ve volnem case a vydelavejte 500 euro tydne! + stejný text....+ stejná nebo jiná divná adresa...

Chtějí vyplnit údaje a odeslat...dostal to někdo z vás?

BTW: Jde to tu dát nějak do uvozovek, aby to všichni viděli, ale prohlížeč to nebral? Ještě to tu nakazím sám...:-)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Do uvozovek to dáš v editoru pomocí znaku
"
. Podobné maily jsem nedostal, zato mě bombarduji různé slevomaty, přestože jsem ani jeden z nich nikdy nevyužil.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
tak já jsem tedy také podobný spam nedostal a spamy ze slevomatů dostávám také v hojné míře
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

unlucky
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 50
Registrace: 15.02.2012
ze mas centrum mail?
Čtu: Spiderman, Dragon Ball
Hraju: Online hry, Diablo 3. Česky neumím, používám online překladač

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Také se s tím setkávám, vidím to pouze na centrum.cz a včera mě to došlo 3x.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
jj...na centrumu....že by utekla nějaká databázička?

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
No rozhodně by se k tomu mohlo centrum vyjádřit a případně upravit antispam.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Mám v posledních dnech podobnou zkušenost u centrum.cz

Gipa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 31
Registrace: 05.04.2012
CentRumem to není. Mám Gmail a denně kolem dvacítky spamů, o nichž píše sikec. Spíš to vidím v umístění mailové adresy v některém katalogu. Ti slevomatoví mají zase něco jiného společného.

Bacon
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 52
Registrace: 17.04.2011
Když už se tu povídá o těch spamech, chvíli jsem se nepodíval na své phpBB fórum (s reCaptcha ochranou při registraci) a měl jsem tam 29 uživatelů a 35 tisíc příspěvků. Takže boti se činí... :)

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Gipa: mě to chodí jenom na mail na Centrum ale možná to je tím že to je můj nejstarší mail tak jsem ho cpal všude, a tobě to padá do spam koše nebo to máš normálně mezi příchozí poštou?
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Gipa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 31
Registrace: 05.04.2012
Gmail má dost dobrý antispamový filtr, takže hned napoprvé to přišlo do spamu. V gmailu je tlačítko nahlásit spam. A to když před tebou udělá několik uživatelů, tak to pak i ostatním padá rovnou do spamu. Že mi přijde spam do doručené pošty je naprostá výjimka.
Dokonce, pokud na dvě zprávy po sobě hodíš poštu od stejného odesilatele do spamu ručně, chodí tam už všechno, co ti pošle v budoucnu.
Jen mě trochu seštvou tím, že neustále něco "vylepšují".
Na Volný mi to nepřišlo ani do spamu.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Bacon píše:
Když už se tu povídá o těch spamech, chvíli jsem se nepodíval na své phpBB fórum (s reCaptcha ochranou při registraci) a měl jsem tam 29 uživatelů a 35 tisíc příspěvků. Takže boti se činí... :)


Recaptcha je u některých fór prostě neúčinná. Ale jinak na 29 uživatelů 35 000 příspěvků je solidní výkon :-)

Bacon
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 52
Registrace: 17.04.2011
Otakar Pěnkava píše:

Recaptcha je u některých fór prostě neúčinná. Ale jinak na 29 uživatelů 35 000 příspěvků je solidní výkon :-)

Tak sám vím, jak mocní jsou Indové za pár $, kteří tohle zpracovávají ručně (nehledě na to, že tuším, že reCaptcha už byla též prolomena). Je zajímavé, že si s tím někdo ale dá tu práci na mrtvém fóru, bez uživatelů (1 živý + 29 botů), bez příspěvků, bez ranků. Asi jedou vyloženě na backlinky.

Bohužel, Seznam mail je nevhodný kvůli snadnému získání databáze emailů (crawling Lide.cz) a následnému zaspamování, Centrum.cz je taky na nic, protože jejich antispam je asi vážně jen "jako"...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se