Aktuální události

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdravím. Poslední dobou jsem dost propadl kulturistice a rozhodl jsem se, že připravím i nový web na toto téma. Vím, že už se to tu jistě řešilo, ale chtěl bych se zeptat, jak je to s použitím cizích videií na webu (tedy video není umístěno na webu, jen na něj odkazováno). Je to nějak trestné?
Zvažuju, že i něco natočíme vlastního s mým kámošem a sparingem, ale do té doby bych tam chtěl použít zatím něco převzatého.
Díky za info.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
seo-profit
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 18
Registrace: 19.05.2013
Tak jednoduše bych to neviděl. Řešil jsem několik případů, kdy autor videa psal přímo majiteli stránek, ať video stáhne. Často se také stane, že autor videa zablokuje zveřejnění videa externě (tj. video je pak na stránce nefunkční). Jako první bych se asi podíval na typ licence. Pokud je taková, že umožňuje volné šíření videa, není třeba nic řešit.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
seo-profit
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 18
Registrace: 19.05.2013
Mac: Informace o videu -> Zobrazit další (na konci informací je např. Licence Standardní licence YouTube). Podobný dotaz jako má Poptavka-zdarma.cz se už řešil v několika diskusích, takže doporučuji googlit.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Co třeba nějaký zahraniční affil DVD bodybuilding, health, fitness kde určitě mají videa svá k dispozici v rámci affilu a je klid.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
wico: tak určitě bych to nebyl já, kdybych nezamýšlel web zkomercionalizovat :-D. Ale chci tam mít hlavně obecné cviky s klasickými stroji v posilovnách, né pochybné domácí trenagery od Horse Fuchse :-D.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
já to myslel tak, že různé afilliate jsou dobrý k získání legálních fotek a videa a navíc k tomu ještě můžeš vydělat na provizích něco možná:)
třeba tady co na mě vyjelo
Kód: Vybrat vše
http://www.gmv.com.au/

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se