Aktuální události

R2R
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 40
Registrace: 09.09.2012
Omlouvám se za to, co jsem zde zmínil. Veškeré tvrzení bylo přehnané, proto jsem ho vymazal. Byl bych rád, kdyby se již tato záležitost neřešila.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nikoho se nezastávám, ale nějaké důkazy pro toto tvrzení existují?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
alijosha píše:
Nikoho se nezastávám, ale nějaké důkazy pro toto tvrzení existují?


Moje slova..!

Luctator
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 20
Registrace: 26.11.2012
Pane Blinko. Ano za práci, kterou jste mi odevzdal před necelými 14 dny Vám dlužím 840,- Kč. Pravdou také je, že jsem na mail neodpověděl. Byl jsem pryč. Každopádně jste pro mě v průběhu delšího časového období vypracoval větší množství textu, které jsem Vám vždy zaplatil, i když to někdy bylo s opožděním. Kromě zmíněné částky, kterou dnes zasílám na Váš účet, Vám nedlužím nic. Vaše slova o zloději (zmíněno jinde) a podvodníkovi mi přijdou jako velmi unáhlená a urážlivá. Prodej mých webů není pochybný. Jedná se o naprosto standardní prodej mých webů. Nic víc. Vámi zmíněné lukrativní a férové řešení problému spočívalo v tom, že jste za požadovanou dlužnou částku chtěl 2 - 3 mé weby, kterých si cením mnohem více.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
A hned je po podvodníkovi a zloději :-D

R2R
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 40
Registrace: 09.09.2012
A hned je taky zaplaceno...

Luctator
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 20
Registrace: 26.11.2012
Pane Blinko, taky jsem Vás ale žádal už dříve o jinou formu kontaktu než je mail, na kterém čas od času nejsem, protože cestuji. Vy jste ale byl právě pro mail, že je to pro Vás nejrychlejší. Vše se mohlo vyřešit jinak a bez emocí. Ale již toho nechme. Jak píšete, již to nebudeme řešit.

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Na světě je podvodníků a lhářů... akorát v mnoha případech je chyba v komunikaci na obouch stranách :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Miskin píše:
Na světě je podvodníků a lhářů... akorát v mnoha případech je chyba v komunikaci na obouch stranách :)


Pěkná slova na závěr :)


Takže jelikož se to zde evidentně vyřešilo a o off-topic nikdo nestojí, zamykám :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se