Aktuální události

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Je vtipné dozvědět se o startu projektu z jiného zdroje, než z domácího... Asi jsem divný, ale nepřijde mi to zcela normální...

K samotnému projektu (zase v tom bude někdo vidět nějaký konkurenční boj, tak se odněj rovnou distancuji) - proč není nic dotažené? Myslím obchodní podmínky mluví o PayPostu místo WebPostu a dalších spousta věcí...


Proč se to zase cpe do světa, když není nic hotového? To chceš pohřbít jako PayPost, kdy to muselo jít honem honem ven, pak si lidi mysleli, že už to běží a nikdo pak ani nevěděl, že se to překlopilo ze "zkušebního" do ostrého provozu??? Lidi se pak divili, kde se jim ztratily weby a většina z nich se na to celkově dost vykašlala a přestala to řešit...

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Myslím, že tento příspěvek není od tebe fér (a beru to jako konkurenční boj z tvé strany)... Navíc Otakar na Twitteru včera psal, že něco dnes oznámí, takže počkej třeba se toho dočkáš i oficíálně...

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Já teď koukám, co to je... Nikde nevidím žádné informace. Jaký je rozdíl mezi PayPost a WebPost? Proč se to nesloučí do jednoho?

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
janKali: zhluboka se nadechni a vydechni ... nerozčiluj se :-D. Mně zamítli 3 blogy...u tebe je mám bez problému. Každý si svojí cílovku najde. Dám se poptávku na programování a jediná zpráva, kterou obdržim, je že mi inzerát končí. Dám tu samou na Jobs.cz a mám naprogramovaných 5 řádků za 200 Kč do druhého dne. Hlavně si, hoši, netrhejte občanky!

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Hodně lidí nad tím zakroutí hlavou, proč spouštím další PPP systém, když jeden už mám. Ale PayPost a WebPost si nekonkurují, každý cílí jinam.

janKali píše:
Je vtipné dozvědět se o startu projektu z jiného zdroje, než z domácího... Asi jsem divný, ale nepřijde mi to zcela normální...


Pokud by jsi se podíval pozorně na můj profil, zjistil by jsi, že dneska jsem ještě na WebDealu nebyl.
Oficiální informaci nalezneš zde: novinky-zmeny/platba-kreditu-webpost-t5665.html

Jiří Rostecký píše:
Já teď koukám, co to je... Nikde nevidím žádné informace. Jaký je rozdíl mezi PayPost a WebPost? Proč se to nesloučí do jednoho?


Jedná se o další PPP systém. Spousta lidí mi psala, že se jim PayPost líbí, ale má příliš přísná kritéria pro přijetí webu (viz. 63 schváleno, přes 220 žádostí) a ptali se, zda nehodlám kritéria zmírnit.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Otakar Pěnkava: jen mě to pobavilo. Linhart mi píše, že chce na webu vyměnit odkazy a na PayPostu mám zamítnuto. Rank 3/3 - tak nevim co ještě chcete.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
O jaký web se jednalo? Pokud s tím nesouhlasíš, můžeš web přidat znovu a pokud by byl znovu neschválen, můžeš jej přidat do WebPostu.

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Predpokladam, ze je rec o mem clanku na http://michalkubicek.cz/recenze-payperpost/

Webpostu fandim, myslim, ze cili na velmi sirokou cilovku...

Krcmic.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 62
Registrace: 05.04.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
Otakar Pěnkava: jen mě to pobavilo. Linhart mi píše, že chce na webu vyměnit odkazy a na PayPostu mám zamítnuto. Rank 3/3 - tak nevim co ještě chcete.

Mozna je to tim, ze agentury tve ranky vubec nezajimaji?

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Krcmic.cz: jasny, ale 1.misto ve vyhledavaci na zadane KW jistě ano

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Ale jdi někam, WebPost není konkurence, protože dělá něco zcela jiného a úplně jinak.

Spíše vůbec nechápu propagace systémů nově napojených na WebDeal a vlastně ani jejich způsob vývoje. Možná jsou super, ale komunikace je na bodu mrazu, mají spoustu (hlavně právních) věcí nedodělaných a pořád se dělá dál a dál, aniž by se něco dodělalo... Tohle ať bere kdo chce jak chce (klidně jako konkurenční boj), ale pokud to chce Ota někam dotáhnout s těmahle dodatkama, tak by se měl určitě zamyslet, protože mít hodně neznaměná vyhrát...

A klidně mě sežerte, na to seru... Výmluvy typu "já tu dneska ještě nebyl" je kravina. Pokud mám s něčím jít ven, tak musím třeba obchodní pomínky hotové a nenechám o tom psát promo články, aniž bych to sám oznámil, ne... Tohle ti řekne každý, kdo něco o marketingu ví přece...

Krcmic.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 62
Registrace: 05.04.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
Krcmic.cz: jasny, ale 1.misto ve vyhledavaci na zadane KW jistě ano


Ani to podle me neni kriterium, ktere by nutne znamenalo, ze dany web je super.

1. misto ve vyhledavaci ti muze vydelat penize a take nemusi. Opet je to meritko, ktere je celkem nevypovidajici. Pokud se bavime o jednom slove, tak v pripade eshopu bude inzerentovi chybet zaridit si nakup jen dalsich "par" set vyrazu. Vyhodou kvalitniho webu je, ze se prave chyta na nekolik set, az tisic frazi a ty vedou rovnou na nejaky citelny clanek. A hlavne - na nej proudi lide z nekolika ruznych zdroju. Tak si ja predstavuji kvalitni web, na kterem si nekdo bude chtit koupit reklamu a zaplatit za ni.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se