Aktuální události

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
To už snad ani není pravda!
Ekonomičtí ministři se ve čtvrtek shodli, že by daň z příjmu fyzických osob měla vzrůst ze současných 15 na 16 procent ze superhrubé mzdy, a to od roku 2013.

http://www.novinky.cz/domaci/263354-dan ... istri.html

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
jojo, to je super ... všecky daně se zvyšují a příjmy snižují, tady v tomto státě to fakt stojí za starou belu ... už se těším, až vypadnu pryč
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
když státní peníze končej v kapsách politiků tak se peníze na důležitý věci prostě najít musej buďme rádi že se to bude počítat pouze ze superhrubé mzdy a ne z hyperhrubé mzdy (superhrubá daň + to co skončí v kapsách politiků) to by jsme měli daně víc jak 100% čistý mzdy
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Kalousek po jednání souhlasně reagoval na otázku, zda ministři dospěli ke shodě na zvýšení sazby daně z příjmu fyzických osob o jeden procentní bod na 16 procent ze superhrubé mzdy. "Na otázku jsem odpověděl ano, ale myslel jsem něco jiného," vysvětlil Novinkám Kalousek s tím, že zvýšení daně z příjmu ještě dohodnuto nebylo.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Nechtěli náhodou tu trapnou superhrubou mzdu už zrušit? a nechtěli náhodou zase zavést progresivní danění?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
freez píše:
Nechtěli náhodou tu trapnou superhrubou mzdu už zrušit? a nechtěli náhodou zase zavést progresivní danění?

nevědí co chtějí

-- 29. 03. 2012 20:24 --

vlastně vědí: urvat si co nejvíc pro sebe
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
ale oni vědí moc dobře co chtějí, akorát to musí udělat tak, aby to vypadalo že něco dělají a aby z toho měli osobní prospěch
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Krcmic.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 62
Registrace: 05.04.2012
Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Toto už není normální :( Tak důchody mít nebudeme, protože nebude z čeho, ale platiti teď vše musíme a ještě zvýšení daní, zdražení jídla, co přijde teď? Za chvilku bude daň za to, že žijeme :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se