Aktuální události

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
A já myslel, že se mi zhoršil sluch, už jsem se chystal na ušní..
http://www.novinky.cz/domaci/310433-rek ... ivaci.html

Ty televize si fakt koledují o to, aby na ně nikdo nekoukal! Ve svém okolí znám spoustu lidí, co televizi vůbec nemají (dobrovolně), jiní si zase nahrávají jen vybrané pořady a reklamy automaticky přeskakují. Taky mi už pomalu dochází trpělivost. Chápu, že bez reklam to nejde, proto jsem ochoten je tolerovat, ale "vocamcať pocamcať"

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
xmrnv100 píše:
A já myslel, že se mi zhoršil sluch, už jsem se chystal na ušní..
http://www.novinky.cz/domaci/310433-rek ... ivaci.html

Ty televize si fakt koledují o to, aby na ně nikdo nekoukal! Ve svém okolí znám spoustu lidí, co televizi vůbec nemají (dobrovolně), jiní si zase nahrávají jen vybrané pořady a reklamy automaticky přeskakují. Taky mi už pomalu dochází trpělivost. Chápu, že bez reklam to nejde, proto jsem ochoten je tolerovat, ale "vocamcať pocamcať"


Čekal jsem, kdy si to někdo přečte na novinkách a dá to sem.
Hold vítej v České republice.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Na televizi nekoukám, takže je mi to vcelku jedno, ale chápu, že to někoho může štvát. Na druhou stranu existují kvalitnější média, kde se tohle neprojevuje.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
U Pána prstenů reklama vždy probere, což je zvukový účel - upoutat.

KliPet
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 53
Registrace: 14.11.2012
Špatně napsaná vyhláška nebo zákon nebo co to je, a nemůžu se zbavit pocitu, že je tomu tak naschvál. Když budu "regulovat" pouze hlasitost reklamy, tak je jasné, že si můžu z hlasitostí pořadu dělat co chci. Takže klasické: Vlk se nažral a koza zůstala celá. Stačilo pouhé, podmínka aby pořady i reklamy byly nastaveny na stejné dB.
Vše co se dá koupit nemá skutečnou hodnotu.

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Já reklamy toleruji a nevadí mi že jsou ať už je to www stránka, TV, rádio, veřejná místa atd... Ale nesnáším když mi tu reklamu někdo vnucuje jako třeba podomní prodejci, stojící babka z letákem na nádraží, vyskakovací bannery na stránkách a hlasité reklamy v TV !
Proto když je to možné tak si daný film, nebo pořad nahraju do mezipaměti, nebo na flash a později si ho pustí bez reklam.
Nebo stačí jen pozastavit obraz jít si udělat jídlo a než se vrátím tak mám -12min a to pak můžu využít na přetáčení reklam :D

luba
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 111
Registrace: 24.07.2012
Stát nemá co regulovat hlasitost reklamy. Když se to lidem nelíbí, tak ať se lidé na televizi nedívají a raději žijí svůj vlastní život.

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
luba píše:
Stát nemá co regulovat hlasitost reklamy.


Pokud vznikají kartelové dohody (a to s tou reklamou bych za kartel označil), tak je regulace zcela na místě.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
televize, co to je?


Kouzelná skříňka, kde je možná všechno.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Taky se zastavuji nad tím, kolikrát si tu škatuli pustím. :P

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se