Aktuální události

Kolombo
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 27.09.2012
Zdravím všechny webdealisty,

co říkáte na to, co se touto dobou děje v naší politice? Já jsem tím docela znechucen. Nejhorší na tom je, že jsem si myslel, že je to pouze neduh posledních pár let, ale nedávno jsem narazil na stránku http://13cervna2003.cz/, kde jsem se dočetl spoustu věcí, které mě utvrdili v tom, že toto svinstvo je tu již dlouho. Doufám, že ještě není pozdě, a České republika se z toho dostane.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Chci to číst?
Nechci.
Udělám chybu?
Ne.
Proč ne??
Protože akorát budu ještě více znechucen, než jsem byl doposud.
Takže?
Je lepší se na to vykašlat a nekazit si náladu :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Politika už mě delší dobu nezajímá. Všem jde stejně hlavně o korýtka. Stačí se podívat na ty xsichty na bilboardech a máte jasno. Obecně je teď doba podvodů, kdy se na jedné straně jedni snaží Vám nezaplatit a na druhé se z Vás druzí snaží peníze vymámit. Vyhlídky na zlepšení žádné, spíš naopak.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Nedávno jste narazil na stránku? Není stará ani měsíc. Jestli je vaše bylo by fér to sem napsat, jestli vaše není tak se omlouvám.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Já jsem uvažoval, že založím vlastní stranu. Jmenovala by se strana Nikoho. Volební program by neměla žádný. Byla by to nejúpřimnější strana, která kdy v ČR existovala.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Kolombo: Nějak jsem přímo na webu nezjistil, kdo to vlastně píše? Takové weby potom na mě nepůsobí moc věrohodně. Pokud to tam je, tak se omlouvám, ale teď v rychlosti jsem to nenašel.

Drago: Máš naprostou pravdu ;). To bych určitě Tvou stranu volil :-).

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Drago: Když vynechám to, že by mezi velkejma stranama neměla šanci tak by každá strana měla mít svůj program a kandidáty co se s ním ztotožňují. Strana kde by se to míchalo by snad ani nemohla fungovat a už z principu to je blbost.

-- 27. 09. 2012 19:05 --

Jo a zrovna program je myslím k založení nutný.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Tak já si myslím, že to drago myslel s nadsázkou a ne vážně ;)

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Jiří Rostecký píše:
Tak já si myslím, že to drago myslel s nadsázkou a ne vážně ;)

Přesně tak, byla to určitě nadsázka, já to tedy tak hned pochopil :-).

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Drago píše:
Já jsem uvažoval, že založím vlastní stranu. Jmenovala by se strana Nikoho. Volební program by neměla žádný. Byla by to nejúpřimnější strana, která kdy v ČR existovala.


Přesně jak píše IDP. Nestranné strany moc hlasu nezíkají, protože nikdo neví kam se přiklání. Politika není totiž o jedné straně, ale o kolici, která vznikne po volbách. Pokud chcete stát kapitalistu volite ODS, pokud chcete znárodňování a diktaturu volíte KSČM :-D.

Bylo by fajn, kdyby strany nesměly uzavírat koalice. Myslím, že by to bylo fer a lépe by to vystihlo myšlení národa. Chcete nezávislost a suverenitu ČR? pak volte .... Chcete sociální jistoty? volte...Chcete lepší a výhodnější podmínky pro podnikání? volte...

Hlavně je celkem trapné, jako socani maskují fintu ODS z minulého období a srytě podporují novou stranu SOS http://www.stranaos.com/

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Jirka, Fit: Aha tak v tom případě bych tam čekal smajlíka, takhle mě to zase tak exotické nepřišlo protože občas čtu komentáře na novinky.cz a podobných webech
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Politiku nesleduju, měl jsem to svého času v práci z první ruky a nemíním si ničit nervy.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se