Aktuální události

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Ahoj lidi! :)

Mnoho z Vás si už určitě všimlo, že jsme rekonstruovali magazín o podnikání na internetu MladýPodnikatel.cz.

Facebook, Twitter, článek na webu a desítky emailů. V ničem jsem nenašel nic negativního. Zatím máme 100% kladou kritiku, což není zdravé. Vždycky se najde někdo, komu se to nelíbí. A já chci znát jeho názor. Chtěl bych získat nové připomínky, jak magazín ještě vylepšit. Budu moc rád za vše, co mi napíšete. Ale prosím pouze věcně! A pokud žádné nemáte a prostě se vám to líbí, napište to taky, moc to potěší...

Rovněž mě moc potěší, když si nás strčíte do RSS čtečky. Odebírat můžete i náš Twitter a fandit nám na Facebooku, kde jsme hodně moc aktivní. :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Jirko, mě se nový vzhled líbí moc a o proti tomu původnímu je to takové mnohem přehlednější bych řekl. Jediné, co mě osobně vadí, tak je mezi druhým a třetím článkem ten FB box. Ten bych šoupnul někam jinam (třeba mezi videopřednášky a kalendář akcí). Ale chápu, že takto je to na očích a možná i díky tomu přibývají fanoušci, ale mě to tam docela ruší ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Jak jsem už psal i Jirkovi. Taky se mi nový magazín moc líbí a je to přesně ten styl, který mám rád. Jen jsem říkal, že by tomu slušel responzivní design (ale to je detail, není to zase tak důležitý). Je to zkrátka hodně dobrý a teď už jenom makat na obsahu ;).

A co se týče toho fan boxu, já bych ho tam nechal. Souhlasím, že to může trochu rušit, ale podle mě ne zase tak moc a je dobře na očích =>> to znamená, že si to lidi líp všimnou a fanoušci budou přibývat.

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
doufám že mě neukamenujete, ale mě se upřímně ten nový design moc nelíbí .. ten design předtím mi seděl více :) ale je to věc názoru :)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Clicker109 píše:
doufám že mě neukamenujete, ale mě se upřímně ten nový design moc nelíbí .. ten design předtím mi seděl více :) ale je to věc názoru :)

Konečně, jsi první! :) Což neberu špatně, jsem za to rád.

Nicméně byl bych radši, kdybys tuto myšlenku nějak rozvedl. Takhle je to jen zbytečný příspěvek s nulovou hodnotou, který mi nic nedá, takže problém nemohu řešit.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se