Aktuální události

Michal Król
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 19.02.2011
Obrázek

Co si o tom myslíte ? Já mu držím palce, ale myslím že už nad rakovinou prohrál.


Také mě zaujalo

Podle agentury Reuters se setkání kromě Jobse zúčastnil například i zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg, šéf Googlu Eric Schidt nebo generální ředitel společnosti Oracle Larry Ellison.

Hostitelem celé akce se stal investor John Doerr


Mohlo by to znamenat prodej společnosti Apple ? Co myslíte vy ?'

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Popravdě, tenhle článek mě docela dostal. Četl jsem ho na Novinkách a je to síla. Ten člověk, ať už je jakýkoliv a proslul čímkoliv, bojoval nad rakovinou ze všech sil, nevzdal to a asi nevyhrál. Světu dal strašně moc, je to génius a já jej považuji za člověka na pravém místě, kterého bude škoda. Osobně mu držím palce, protože tohle může být jen bulvár, nemusí se nic stát. Pokud jsou ale ta data pravá, tak na tom špatně skutečně je. Co říct, doufejme, aby to tak zlé nebylo.

Prodávat se Apple podle mě nebude ;) To není tak lehké a nic ve zlém, ale nemyslím si, že by na to ani jeden ze jmenovaných měl. I když nevím, jaký podíl Jobs má a jak to tam je, takže nemohu soudit...

Michal Król
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 19.02.2011
Sešlo se myslím, že to bylo 12. nejmocnějších lidí..... Mezi nimi byl i zakladatel Facebooku a řešilo se to i s Obamou, takže něco určitě důležitého.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Buď něco důležitého nebo to mohli brát jako poslední setkání s ním. Nevím ;)

Michal Król
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 19.02.2011
Tak v tomhle máš pravdu..... Říká se, že má 6. týdnů života :) No uvidíme držím mu palce ;)

Vinny.PCE.88
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 16.02.2011
Taky jsem koukal, když jsem to četl... nedávno jsem někde teď nevím jestli četl, nebo v nějakém videu viděl prognózu, že Jobs je hlavní osobou tam a pokud by se mu něco stalo, tak by APPLE mohl jít do pár let pod kytky... Osobně si myslím, že to ale asi zas tak jednoznačné nebude, přecijen je Apple dost rozjetej vlak a ten se bude jen velice těžko zastavovat, ale je pravdou, že po jeho smrti hodně padnou akcie na trhu!
FLINGO.cz - Vaše přímá cesta k úspěchu | Navštivte také blog.FLINGO.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes jsem to četl v Blesku. Předtím na Živě. Já Apple nemusím, ale Stevovi přeji štěstí. Bylo by škoda přijít o dalšího vizionáře.

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Co všechno dělá Jobs v applu? :) ano je zakladatelem, ale apple rozvíjí jeho tým :)
Určitě to nebude tak žhavý jak to vypadá...

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Štěpán L. píše:
Co všechno dělá Jobs v applu? :) ano je zakladatelem, ale apple rozvíjí jeho tým...

To je ako povedať, čo spravil Zuckeberg pre FB ;). Ide o start-up - dotiahnuť značku do hodnoty "pro-brand", potom sa už ide ľahko, keď máš urobenú značku a čokoľvek vydáš bude dobré :). V tomto sú tí ľudia niečo extra (nehľadiac na to, že pri start-upe získajú väčšinový podiel spoločnosti).

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Štěpán L. píše:
Co všechno dělá Jobs v applu? :) ano je zakladatelem, ale apple rozvíjí jeho tým :)
Určitě to nebude tak žhavý jak to vypadá...

Řídí ten tým, dává firmě duši. Zní to naivně, ale jeho postava je určitě velmi ambiciozní a respektovaná. Věřím tomu, že možná on jediný bere Apple jako svoje dítě, ne jen firmu, z které má peníze. Je to jeho celoživotní dílo a každý z nás v životě chce vytvořit něco, z čeho nebude mít jen peníze, ale i požitek a on to dokázal. Věřím tomu, že i v tom je jeho přístup specifický a vnáší tak do vedení jiný pohled, nové nápady, určuje, jak je realizovat a podobně...

Navíc, zeptej se sám sebe, proč to bez něj šlo hůře a proč by měly klesat akcie a proč je to takový poprask pro firmu. V žádném případě to není šéf, co sedí a jen kecá...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se