Aktuální události

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
RSS agregátory jsou zajímavou alternativou pro návštěvnost webů, dnes jsem si ale všiml, že jeden z oblíbených agregátorů, které sleduji přišel o PR a ve výsledku vyhledávání se dost propadl. Mám z něj nějaké články a vždy se umisťoval v těsném závěsu za originálem článku, dnes je ale v nedohlednu. Otázka je, jak moc tohle ovlivní weby, které v tom agregátoru jsou. Agregátor měl PR5 a SR8, je to jeden z největších agregátorů u nás, docela mě to překvapilo. Některé nástroje na přepočet PR to ještě nezaregistrovali, ono to ale někdy trvá jeden či dva dny.

Co dalšího nám Google odstřelí ?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Tak s tímhle se vesměs počítalo. Ale jisté to bude až se to dotkne RSS agregátorů hromadně.

Na druhou stranu je tu stále seznam, kterému spousta článků absolutně nechutná. Ale z agregátorů je rankuje slušně. Tady beru agregátory jako prospěšné :)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Já se asi zeptám hodně mimo, ale co je agregátorech tak špatného, že je Google nemá rád?

Já je naopak vnímám jako jednu z nejlepších věcí a služeb celkově na internetu. Lidem usnadňují práci. Obcházet všechny zpravodajské servery je na celý den. Agregátor to stáhne na dvě minuty a čtenář se dozví mnoho zajímavých informací. Vždyť o tom internet je, ne? O informacích, které mají být předány koncovému uživateli v co nejkratším čase. A v tomto agregátor 100% plní svou úlohu.

Takže, proč by je Google neměl mít rád? Proto, že se skládají z 99 % z odkazů? Poslední dobou ten Google přestávám mít rád...

BTW: Ne, nemam agregátor.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
podle mě je nemá mít rád proto, že na nich není unikátní obsah
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Nejspíš to tak bude, pak ale jako laik nechápu úmysly Googlu. Ať si dělá co chce s katalogy, PR weby a podobnými pro skutečné uživatele nesmyslnými šmejdy, ale weby usnadňující pohyb na internetu by měl naopak podporovat...

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Jak psal idp Google chce pro lidi co hledají unikátní obsah. Tedy aby vždy našli originální článek.

Agregátory jak píšeš použitelné jsou, ale Google nemá důvod jim posílat návštěvnost. Prostě si musí najít zdroj návštěvnosti jinde.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
A trestat weby v agregátorech umístěné bude? Je taková informace někde k nalezení?

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se