Aktuální události

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdravím. Funguje Vám zasílání statistik ze Seonastroje.cz? Mně přestali zasílat statistiky koncem minulého měsíce - bylo to krátce před tím, nežli jsem začal využívat i jejich plascené služby (že by cítili, že bych mohl být platící klient za placenou verzi ? :-)).
Můžete někdo doporučit podobné free služby pro zasílání statistik? díky.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Tohle nemá smysl, používej Collabim, Ahrefs a WT.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Psal jsem, že tohle nemá smysl - nástroje na "superanalýzu" webu. Na KW Collabim, na linky WT a Ahrefs a na analytiku GA - zpětně propojeno do WT.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Kohy píše:
Psal jsem, že tohle nemá smysl - nástroje na "superanalýzu" webu. Na KW Collabim, na linky WT a Ahrefs a na analytiku GA - zpětně propojeno do WT.


používám tyto nástroje hlavně na hlídání pozic ve vyhledávačích na KW. nemusim tak každý web hlídat zvlášt. bohuželchtejí platbu za každy hlidany web. do paušálu bych mozna jeste sel.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Kohy píše:
... a na analytiku GA - zpětně propojeno do WT.


Aha, já pod WT si představil něco jiného než Webmaster Tools.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:

používám tyto nástroje hlavně na hlídání pozic ve vyhledávačích na KW. nemusim tak každý web hlídat zvlášt. bohuželchtejí platbu za každy hlidany web. do paušálu bych mozna jeste sel.


Používej Collabim, máš tam průběhy pozic KW, FREE verze pojme až 300 KW, max. 5 KW si pak můžeš dát ke sledovaní každý den. Ostatní KW sleduje jednou za 7 dní - 14 dní.

-- 23. 06. 2013 12:45 --

Otakar Pěnkava píše:

Aha, já pod WT si představil něco jiného než Webmaster Tools.


Zatím silnější konkurenci? :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
to Kohy: no jo, ale Collabim je opět placená služba a free nabízí jen analýzu pro jeden web. Našel jsem ale freeware prográmky, které teď testuju.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se