Aktuální události

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Seznam dnes na svém Twitteru informoval o nasazení nové verze počasí. Následně se strhla vlna kritiky, která kritizovala nový vzhled. Ten je po Super.cz, Sport.cz a Mixér.cz dalším, který vsadil na minimalistický design a hlavně mobilní využití. Nutno říci, že na telefonu to vypadá použitelně, jenže na desktop se to dle mě nehodí.

Z nové verze mám smíšené pocity, tento až příliš minimalistický vzhled určený hlavně pro mobily se mi na desktopu vůbec nezamlouvá. Bohužel se toho teď Seznam chytl a podobně zjednodušených služeb asi budeme potkávat častěji.

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Design se mi líbí a počasí na netu hledám 1x za 2 týdny... je pravda že funkce ubyly...

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Tak tuto službu jsem nikdy nevyužíval a koukl tam až teď, a líbí se mě že i ten náš Rychnov tam má na pozadí vlastní fotku :) jinak k takovéhle službě se mě líbí tento design víc než třeba u super kam se podle mě moc nehodí
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Předpověď jsem na sezamu využíval a hlavně dlohodobou, jelikož paní zahradničí.Nový design je hrozný, spíše tragický.Fotka na pozadí a pár bannerků, nic víc nic méně.Musím říci, že to na mě působí jako dělané od školáka. Seznam vůbec mění věci k horšímu.Nedávno změněný emaily mě také vůbec nenadchly.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Též jsem nikdy nějak extra nevyužíval, tak jsem tuto změnu zaznamenal až na základě tohoto tématu a musím říci, že je to naprosto katastrofální vzhledově. Nemůžu si pomoc, ale vidím v tom další úžasný projekt seznamu mixér. Vzhled skoro stejný a použitelnost jakbysmet. :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Mě se nelíbí, ale mě se nelíbí žádný design od Seznamu

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se