Aktuální události

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
u webů, které si piplám ranky dolu :D z9 na 6 z 8 na 5
u webů, na které ser* ranky nahoru
fujtajbl at už to předají bingu a zmizne vyfakovaný český fulltext

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
wico píše:
fujtajbl at už to předají bingu a zmizne vyfakovaný český fulltext

Bing se začíná prosazovat, chodí mi z něj pár lidí denně. A podle zběžné kontroly pozic, bych se vůbec nezlobil, kdyby bylo jejich vyhledávání na Seznamu. Četl jsi o tom někde?

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
Přijde mi že seznam je poslední dny uplně mimo

365solutions
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 30
Registrace: 25.12.2012
Poslední přepočet mě taky dostal. Když jsem se snažil, tak to stagnovalo a nebo klesalo. Tak jsem se na to vys..., nechal to ležet a včera skoro všechno stouplo. Většinou ze SR:2 -> SR:3 a ze SR:3 -> SR:4. Padla i pětka. Jako nestěžuju si, ale je mi jasné, že až Seznamu zase přecvakne, tak to poletí dolů.

raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
Ja jsem teda na svych 6 webech nezaznamenal zadnou zmenu, i kdyz bych ji ocekaval. Nebyt teto dizkuse tak bych ani nevedel ze byl vcera prepocet, myslel jsem ze bude dnes.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
A to ještě není málo. Na statistikách hledanosti u často vyhledávaných KW ani nezobrazují výsledky :-D. prostě dělají maximum, aby marketérům znesnadnili práci. Poslední dobou vsázím hlavně na Google.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
stephan píše:
Bing se začíná prosazovat, chodí mi z něj pár lidí denně. A podle zběžné kontroly pozic, bych se vůbec nezlobil, kdyby bylo jejich vyhledávání na Seznamu. Četl jsi o tom někde?

Kdysi někde v diskuzi, ale to jsou jen dohady.
Mi chodí z bingu také lidi a jde to nahoru začal jsem používat aktivně Bing Webmaster Tools kdo nemá vyzkoušejte můžeš si tam každý den vložit ručně 10url což je pro nový weby dobrý, pěkný reporty třeba odkazy na tebe s jakým anchorem atd

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se