Aktuální události

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Seznam se dnes pochlubil s novou službou okolo které dělal velké haló.
Článek na novinkách: http://www.novinky.cz/internet-a-pc/243 ... luzbu.html

Osobně mě projekt zklamal, čekal jsem něco jiného, užitečnějšího pro uživatele. K tomu doména jarmara.at by zase nebyla tak k zahození nebýt té koncovky .at. Zkoušel jsem si představit co tam znamená ta koncovka, ale asi to nebude mít nějaký význam.

Tak schválně, kdo z vás by si vsadil na toto? Myslím, že nikdo :-)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
No tak to je dobrá pí.....a :-) Já bůhví co z toho nevyleze a nebude. Jaký megaprojekt okopčený od jiných zase a on nakonec Jára. No nevím, neznám tedy moc lidí, co by je Jára uspokojil. Zná ho sice asi každý, ale každý tím nežije 24 hodin denně, proto je to pro mě ještě větší zklamání, než jsem vůbec čekal.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
nevím, ale osobně si myslím že jára je nesmysl a vedení seznamu si z nás dělá srandu... myslím že prává chybějící lužba bude opravdu spuštěna až za měsíc a jára to nebude:)....ale třeba se pletu...

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Ak je to ono, tak je to podľa mňa fail. Ale asi to to nebude, však prečo by robili také tajnosti, dokonca o doméne nič nepovedali, kým si to nevšimli domaineri?

A tá koncovka .at je, čo viem, podľa Rakúsko-Uhorska, lebo má to byť niečo s tým, že to bude srandy od čias Rakúsko-Uhorska či čo, neviem už kde som to čítal :) ...

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
nová služba je veľkým sklamaním, robili okolo toho tajnosti a odpočítavania a nakoniec nič moc - slabota

Lukáš Valenta
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 61
Registrace: 07.11.2010
Nic jsem neočekával -> zklamaný nejsem, ale myslím si totéž, co berkas.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Drago: Dodal bych jen, že je to poslední služba, která by mě napadla. Ale od Seznamu dobrá ironie :-)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se