Aktuální události

BlackDart
WD Trader: 4.8/5

Příspěvky: 121
Registrace: 10.02.2012
taktiež som mal u novej domény resp nového webu hneď Srank 1 a dokonca ja Pagerank 1

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Modelová situace:

Web www.stockphotography.cz má cca 2 roky a něco, první rok byl pravda slabý, ale teď tak co měsíc něco přidám. Sice nižší frekvence, ale zato články do hloubky a pořádně, vysoká kvalita, na téma fotobank nízká konkurence. GPR 2, SR 1...

Web www.zahradnikralovstvi.cz spuštěn poslední týden v srpnu, nový obsah 2-3x týdně, ale většinou spíš kratší věci, v zahradnictví extrémní konkurence. Po měsíci SR 1, po 2,5 měsících SR 2 a GPR pochopitelně stále 0.

Opravdu si se Seznamem nerozumím, zahradnikralovstvi.cz je můj jediný web s vyšším SR jak GPR a navíc všude drtivě převažuje návštěvnost z Google, Seznam je několikanásobně horší. No jsem zvědavý na další vývoj :D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Co se týká návštěvnosti, tak u mě na všech webech značně převládá Google a návštěvníka ze Seznamu potkám jednou za uherák, takže nejsi sám, kdo to tak má. A když to vezmu pro zajímavost rankově (které jsou mi jinak naprosto buřt), tak nejvyšší mám též SR 2 (bylo 3, než to globálně snižovali). Poslední dobou pozoruji u Seznamu i značné skoky v počtu indexovaných stránek. Není absolutně problém, aby zmizelo například 500 stránek třeba na 3,4 dny, než je opět vidím jako indexované ;-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Já mám třeba web, na který mi díky seznamu leze 100uip cílených návštěv denně díky jeho katalogu. Takže to opravdu záleží spíše na tématu a provedení webu, než že by to tak měli všichni.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ale jo, já tomu věřím, že to tak může být. Myslel jsem to spíše tak, že takových případů je více, než aby to bylo automaticky. To mě těch 100 vip tam ze Seznamu přijde za měsíc (kolikrát na kw, že žasnu), což je oproti Googlu 40 krát méně ;-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Podobný trend zaznamenávam aj ja, z lepších pozícii na sezname mi príde menej ľudí ako zo slabších na googli.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Teď například mám u jednoho webu SR: 3 a PR:1 a pozice stejné, a z Googlu přijde cca tak 5x více návštěvníků a to se jedná o web na celkem obecné téma pro běžné uživatele. Asi to může být způsobeno přechodem uživatelů díky Chromu a taky tomu, že u Seznamu nejsou vůbec vidět pokroky a furt to není ono.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak Seznam nám udělal na nový rok přepočet, jak tak koukám. No za chvilku budu mít na webech asi všude PR a SR na stejné úrovni, někde dokonce PR větší. No jo změna je život, hlavně že choděj lidi, to je hlavní :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se