Aktuální události

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Ahoj WD,

chtěl bych upozornit na pražské AAA Auto Praha, které už však neví, jak kontaktovat potencionálního zákazníka. Používají telefonní číslo 800110800. To jsem dal jeden inzerát na Bazoš a už mi od nich chodí SMS zprávy, že vykoupí můj automobil za nejvyšší možnou cenu. SMSky podepisuje p. Petr Zima.

Je to velice otravné, když vám chodí stále pořád ty a samé. Rád bych proti nim zakročil, poslat na ně ČOI. Co jiného s nimi, že?

Máte nějaké zkušenosti?

S pozdravem Martin

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Taky jsem nedávno prodával auto přes inzertní servery jako bazoš, atd. Ten inzerát tam byl snad minutu a už to začalo, AAAauto a jím podobní výkupčí. Taková perla to auto koupil synovec právě v áčkách za 60k, měl ho rok, něco nechal opravit a prodával ho s novými disky a pneu opět za 60k, bylo celkem v poho, žádné závady, až podezřelé na auto z áček, prodalo se za 14 dnů. Volá blb z áček a že mi za něj hned dají 25k, tak mu říkám, že právě koukám na fakturu od nich kde před rokem to auto prodali za 60 a teď mi po jeho zhodnocení chtějí dát 25? jenom jsem mu řekl, ať si dělaj srandu z někoho jiného a zavěsil. Jako odměna chodí co týden email z áček s nabídkou výkupu vozu. Stejně postupují ale i další jako expresvykup, atd. Jak někde hodíš meil nebo telefon na inzertní server, je 100% jistota že tě někdo zahrne do své spam databáze a už to jede. UOOU ti stejně nepomůže, to je jen draze placená státní sranda, možná snad spíše ČOI, kdo ví.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Takže si to zrekapitulujme: Chceš prodat auto a dáš veřejně své číslo na internet. Pak ti zavolá někdo, kdo ho chce koupit a ty ho chceš udat?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Michal Kubíček píše:
Takže si to zrekapitulujme: Chceš prodat auto a dáš veřejně své číslo na internet. Pak ti zavolá někdo, kdo ho chce koupit a ty ho chceš udat?


Ne, ty jsi to nepochopil. Mě nevadí že mi zavolají, mě vadí že i když odmítnu jejich služby, tak jsem neustále zásobován nevyžádaným obchodním sdělením z jejich firmy, to je špatně. A to nemusíme ani rozebírat jejich směšnou nabídku, každej druhej inzerát na auto na bazoši má v textu "AAA nevolejte".
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Dal jsem do inzerátu bazarový prodejci nevolat, a stejně se ty pražský "šmejdi" ozvali. Štve mě jedna věc - jejich nesmrtelná vlezlost! To nejsou lidé, to jsou zvířata!

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
V dobách, kdy jsem začínal jako realitní makléř, tak jsem tyhle inzeráty "bez realitky" měl právě nejradši, protože na ně nikdo nevolal a já tam stejně většinou kšeft udělal :-D...ale uznávám, že je to vopruz. Opakovaným zasíláním nabídek porušují zákony. Tím spíš, pokud jim nikdo nikde nedal svolení.
Většinou když někdo dá něco do prodeje agentovi nebo do bazaru, tak prodej spíš zkouší a když chce prodávat sám, tak dává seriozní nabídku.

dusivk
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 25
Registrace: 15.12.2012
Na Slovensku je stará známa vec. A nejde o to, že zavolajú, ale pošlú klamlivú SMS opakovane, aj keď ich človej odmietne. A ak náhodou zájde do výkupne, spúšťa sa nacvičený kolotoč. http://nasehobby.sk/chcem-vase-auto-volajte-0268268032/
Od jara do pozima mě baví cykloturistika a celý rok RC modely letadel a aut.
A vše si samozřejmě fotografuji zrcadlovkou
 Prodloužené nůžky na trávu

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se