Aktuální události

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Tak už tedy nevím.Před nedávnem jsem začal vyrábět kmenové ptačí budky na zakázku. Postavil jsem si stránky http://www.budky.eu/ , které se za nedlouho díky propojení s dalšíma webama dostaly na přední pozice na daná klíčová slova. Podnikání se rozběhlo celkem slušně o to nejde, ale....
Seznam neustále k mému webu zobrazuje nerelevantní náhledový obrázek, což je dosti špatné. Nevíte čím to může být...
Navíc dneska mě jeden zákazník psal, že se mu stránky zobrazují rozházené, což mě udivilo ještě více.
Umíte poradit...
Děkuji

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Reindexace na seznamu nepomohla ? Kontaktoval jsi jejich support ?

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Tady je pár informací přímo od zdroje:
http://fulltext.sblog.cz/category/screenshot-generator/

Někde jsem i četl, že si můžeš dát do hlavičky webu metatag, kterým si určíš vlastní sceen.

Edit:
Pokud chcete generátoru náhledů napovědět, vložte níže uvedený tag do hlavičky stránky.

<link rel="previewimage" href="IMAGEURL" />

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Wladass píše:
Reindexace na seznamu nepomohla ? Kontaktoval jsi jejich support ?

ahoj, zcela trapně jsem to už reindexnul třikrát a nic, navíc nic takového co se zobrazuje na tom náhledu na stránkách nemám a nikdy jsem ani neměl.Jinak ne, nekontaktoval jsem je prozatím, ale asi budu nucen, jelikož mě to štve a odhaduji i podstatnou ztrátu, tedy klik na konkurenci díky tomu.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Zajímavý, jim zkus napsat, na moje stížnosti vždycky reagovali svižně a bez problémů.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Wladass píše:
Zajímavý, jim zkus napsat, na moje stížnosti vždycky reagovali svižně a bez problémů.


Jaký kontakt používáš pro stížnosti..
Děkuju

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
mně Seznam zaindexoval nový image prakticky okamžitě.

xmrnv100: dík. přesně to jsem hledal.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
no mě u všech webů taky prakticky do pár hodin co jej reindexnu, ale tady prostě ne.

Wladass .. no mě právě odeslání na napoveda@seznam.cz nešel odeslat email, pokusím se tedy přes ten odkaz a děkuju

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se