Aktuální události

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Jak už mnozí možná víte, v USA právě padlo rozhodnutí ve sporu Apple vs. Samsung. Kdo neví, tady je článek na Lupě

Co si o tom myslíte? A konkrétně i o udělování patentů společnosti Apple? Samozřejmě uznávám její nároky na softwarové a technologické vynálezy, ale přijde mi dost zaujaté udělovat patent na "obdélník s kulatými rohy". Osobně si myslím, že vyhrála spíš americká hrdost, než pravda. Něco možná bylo oprávněné, ale rozhodně ne vše tak, jak bylo rozhodnuto.

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
diskriminace japonců :) patent na obdélník s kulatými hranami je blbost, ale musím uznat že většina patentů na které odkazoval Apple u soudu nejsou takové blbosti :) takže tak napůl no ...

Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
Kulaté rohy nebo ne, Samsung (btw. korejci) Apple kopíruje a odškodnění je podle mě spravedlivé. Kdyby chtěli, dokázali design udělat úplně jinak, jde to. Samsung to umí, viz jeho televize, notebooky, monitor na který právě koukám a spousta dalších výrobků s nádherným designem. Nevím, proč to mobilní divize nedokáže. Dostali, co jim patří a nemyslím si, že by to bylo kvůli neobjektivnosti amerického soudu.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Plný súhlas s hitow92. Pre mňa je to až nepochopiteľné, že Samsung nedokázal vyvinúť vlastné designy pre smartphony.

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Musím uznat, že Galaxy Ace, Beam a Y, to je slušná kopírovačka, ale nová S3 je parádní a přitom jednoduchá. A nevypadá vůbec jako Iphone. Ale to by nebyli z východní Asie, kdyby si alespoň trošku nezakopírovali.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Taky jsem to četl - ale tady, na Mobilmania ... osobně nevím co si mám myslet, i když jsem nikdy nic s nakousnutým jabkem neměl tak jablíčkáře nemám rád a to hlavně kvůli tomu, jak se většina z nich chová - "pokud nemáš mobil s jabkem za pětikilo ($), nejsi hustej". Jejich chování bylo skvěle demontrováno na Instagramu, když se jej rozhodli uvolnit také pro Android. Jinak je mi celkem jedno kdo komu co a za co platí :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
No to je jako kdybys řekl, že uživatelé WP jsou fanatici, protože Hulán... Hold má iPhone hodně lidí a proto se najde hodně fanatiků, kteří jsou zákonitě víc vidět. I majitelé produktů od Applu jsou ale z drtivé většiny lidé, co si prostě koupili produkt, který chtěli a nikomu to necpou. A to rozhodně nemluvím jen za sebe. Mam jeden iPhone 3 roky, jsem s ním spokojen, Androida bych nechtěl (WP možná), ale nikomu to necpu. Až teď :D

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Jako jo v pohodě, neříkám, že se tak chovají všichni jablíčkáři, ale prostě číst ty reakce na Twitteru mi stačilo :) Osobně mám Samsung S80000 Jet a jsem s ním spokojen, předtím jsem měl starou NOKIA 6100 a stou jsem byl také spokojen :D A ještě jsem měl starej Siemens a ten mi taky vyhovoval :D:D:D
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Takovych sporu jeste bude.
Apple nikdy nic nevymyslel a navic jeste pouziva soucastky od Samsungu. Samozrejme ty veci o kterych si myslite ze je vymyslel Apple nevymyslel ani Samsung.
http://www.androidauthority.com/apple-s ... war-69575/
no cooking

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
iOvce již brzy přestane mečet... :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se