Aktuální události

Pohl se vám také Srank?
50%
13%
13%
Žádná hlasování
25%
Celkem hlasů: 8
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Tak se stalo v co jsem letos už ani nedoufal.
Předtýdnem kontroluji ranky, zda se náhodou nic nezměnilo. Nezměnilo. SR se nepohl ze svých 60.
Včera kontroluji ranky a SR 0. Dumal jsme za co to mohlo býti, celkem dokazilo pokazit náladu, protože se rozhoduji na tom projektu prodávat backlinks.
Dnes při testování jedné připravované fičurky na WebDealu jsem zabloudil na web ranky.cz a rozhodl jsem se kouknout, zda SR0 stále trvá. Mile mě překvapilo, když se ukázalo čísilko SR 70.
Ranky jsou sice čísla, ale pro mě je to užitečným nástrojem jak si zjistit jak zhruba mají prohlížeče různé projekty rády.

A co vy, zaznamenali jste něco obdobného nebo stále při starém? Podle mě je to náznak toho, že v Seznamu skončily prázdniny a začalo se něco pomalu dělat.

Sline
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 53
Registrace: 23.11.2010
Rychle jsem proletěl všechny mé projekty a vše při starém :(.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
No jo, aj WebDeal už má SR10. Je to super! Trh by sa mohol konečne niekde pohnúť...

Sline
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 53
Registrace: 23.11.2010
Senky píše:
No jo, aj WebDeal už má SR10. Je to super! Trh by sa mohol konečne niekde pohnúť...

Až tam bude další nula, tak to bude teprve super :).

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Senky píše:
No jo, aj WebDeal už má SR10. Je to super! Trh by sa mohol konečne niekde pohnúť...


Tak WD jsem neprohlížel. Asi budu muset sehnat linkbuildera.

----
Btw. když už zde Sline zmiňuje SR100, dosáhl už někdo z vás alespoň na SR90-100?

Siaux
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 56
Registrace: 13.11.2010
Viva Srank!
Tak asi nám Seznam se snaží zpříjemnit Vánoce :).

Jarek421
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 44
Registrace: 12.11.2010
Tak mi u jednoho webu poskocil rank z 20 na 30.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Whispere píše:
...Tak WD jsem neprohlížel. Asi budu muset sehnat linkbuildera...

No jo už by sa nám zišiel :). Neviete niekto o spoľahlivom registrátorovi do katalógov, aby sme nevyhodili peniaze za povedzme 500 katalógov a real bude max 20... Whispere sa totiž už v niekoľkých sklamal...

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
U mě nic moc změny, píše lehce nahoru (o deset) nebo na místě. Spíš mě pobavilo, že mi na jednom webu spadl PR na 0. Což jsem čekal vzhledem k tomu, že na něm 4 měsíce nic neni... :D Děkuji za zkažení rána...

Homer
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 46
Registrace: 16.11.2010
U mě vše téměř beze změn. Všechny staré webíky stále 70, ale pár úplně nových z 0 na 40, aspoň něco.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Niečo? 40 je podľa mňa dosť :D Hoci SR40 nie je nič veľa, ale aj tak...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Tak už i Drago zjistil, že Srank stále žije.
Viz jeho článek na 404m.com
Včera ve večerních hodinách byla detekována změna hodnoty sranku některých podstránek 404m.com. Doposud nemohu potvrdit jestli proběhla aktualizace, anebo pouze byly přiřazeny ranky novým stránkám. Poslední článek na 404m.com, který získal srank je z 20.11. Aktualizace tedy byla zveřejněna po 4 dnech.

V každém případě mohou být majitelé systémů na prodej odkazů v klidu. Žádná apokalypsa, která by ukončila jejich podnikání se konat nebude. Alespoň prozatím. Já své projekty projedu detailnější až zítra. Nějakých větších výkyvů jsem si ale nevšiml. Do 100kdy či 10tky ještě daleko ;)

Zatímco prodej odkazů u nás zřejmě ještě nějaký ten pátek poběží, zbytek světa vzhlíží ke google a jeho page ranku. Podle některých odhadů by mohlo dojít k přepočtu na Vánoce. Spekuluje se i s možností, že příští rok už žádný page rank prostě nebude.

Parkot
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 30
Registrace: 25.11.2010
Škoda :), chtěl jsem nakupovat na jednom webu odkazy (malý SR, super cena) a nakonec to aktualizovali a už se mi to nevyplatí.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se