Aktuální události

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Nechcete udělat sraz i na Hluboké? Někdy v prosinci. Sponzored by WEDOS :-) Občerstvení zajištěno...

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Pokusím se Brno, ale možná budu muset pryč :(

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
wedos píše:
Nechcete udělat sraz i na Hluboké? Někdy v prosinci. Sponzored by WEDOS :-) Občerstvení zajištěno...


Když jsme u toho - budou letos dny otevřených dveří u Wedosu? Minulý rok mi to nevyšlo...

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Otakar Pěnkava píše:

Když jsme u toho - budou letos dny otevřených dveří u Wedosu? Minulý rok mi to nevyšlo...

Budou na jaře. Uděláme rovnou povinnou valnou hromadu.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
wedos píše:
Budou na jaře. Uděláme rovnou povinnou valnou hromadu.


No jo, ale povinné valně hromadit se budou jen akcionáři ne? Nicméně nějaká akce na Hluboké s Wedosem za zády není úplně špatnej nápad, je vidět že umíte vyplodit i solidní příspěvek :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
freez píše:

No jo, ale povinné valně hromadit se budou jen akcionáři ne? Nicméně nějaká akce na Hluboké s Wedosem za zády není úplně špatnej nápad, je vidět že umíte vyplodit i solidní příspěvek :-)

Uděláme Dny otevřených dveří por veřejnost a potom jeden večer valnou hromadu pro akcionáře.

Nyní bychom mohli zvládnout něco na Hluboké. Takový seznamovací večírek... :-)

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
wedos píše:
Nechcete udělat sraz i na Hluboké? Někdy v prosinci. Sponzored by WEDOS :-) Občerstvení zajištěno...

To je slovo do pranice - jak zajistíte nocleh (platíme si sami) tak klidně na noc a poznat opravdové lidi, kteří stojí za Wedosem a nejen toho panáčka, který hlídá datacentrum :D Z Ostravy můžete počítat minimálně s plným autem :) Toto se prostě neodmítá :) Vhodná data pro Vás jsou? :)

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Lany píše:
To je slovo do pranice - jak zajistíte nocleh (platíme si sami) tak klidně na noc a poznat opravdové lidi, kteří stojí za Wedosem a nejen toho panáčka, který hlídá datacentrum :D Z Ostravy můžete počítat minimálně s plným autem :) Toto se prostě neodmítá :) Vhodná data pro Vás jsou? :)

Hotelů je na Hluboké hooodddnnněěěě (dohodli bychom nějaké zvýhodněné podmínky) = ubytování problém nebude. Nakrmíme všechny, opijeme všechny a všichni se nám potom o půlnoci upíší vlastní krví, že u nás musí hostovat.

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Otakar Pěnkava píše:
Bude Wedos cukroví? :-)

Jedině, když to uděláme opravdu přes vánočními svátky :-)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
wedos píše:
Hotelů je na Hluboké hooodddnnněěěě (dohodli bychom nějaké zvýhodněné podmínky) = ubytování problém nebude. Nakrmíme všechny, opijeme všechny a všichni se nám potom o půlnoci upíší vlastní krví, že u nás musí hostovat.


Né propiska bude stačit :-)
Pivo nepiju a po tvrdém bývám sprostý, tak doufám že bude dost minerálky :-) Pokud by to bylo spojeno s nějakou přednáškou, to bych dojel taky, možná že by se ze západu ještě někdo našel, v autě místa dost :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Koukám, že se to krásně naplňuje, doufám, že Wedos předvede důkaz místo slibů a tato akce bude když už se hlásí i kluci z Ostravy :) U Vás už mám nahostováno skoro vše, leda zvýšit procenta v affilu :D :D

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
freez píše:

Né propiska bude stačit :-)
Pivo nepiju a po tvrdém bývám sprostý, tak doufám že bude dost minerálky :-) Pokud by to bylo spojeno s nějakou přednáškou, to bych dojel taky, možná že by se ze západu ještě někdo našel, v autě místa dost :-)

Můžeme udělat samozřejmě prohlídku u nás v Datacentru. Pokud budou dotazy, tak to nějakou dobu zabere... Potom poklábosíme, pojíme a popijeme.
Přednášky až na jaře při Dnech otevřených dveřích.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tak tento Pátek v Brně bych mohl (ale to bych nesměl jet domů :P) takže záleží v kolik ten sraz asi tak plánujete a na dny otevřených dveří a hromadu Wedos bych dojel taky :D už to slovíčko "povinné" říká, že bych tam asi být měl :D
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

soudruh
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.14/5

Příspěvky: 76
Registrace: 01.11.2010
wedos píše:
Nakrmíme všechny, opijeme všechny a všichni se nám potom o půlnoci upíší vlastní krví, že u nás musí hostovat.


fi-jo! neomezujete potencionalni investory minimalni spotrebou? :-)

pokud se pripoji Honza Horak, tak na toho argentynskeho bycka zavrseneho ochutnavkami 12ti leteho rumicku bych konecne dorazit mohl :-)

Bacon
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 52
Registrace: 17.04.2011
Na webu Netsraz.cz se píše 19.10., tady 12.10., tak kde je pravda? o.O

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Má chyba, já ta data popletl, omlouvám se. Tak co, ukáže se tam někdo?
A jak to vypadá s Wedosem, nějaké bližší info?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Kdybych nemarodil, tak bych také rád zavítal (nikdy jsem ještě takhle nebyl :-)), bohužel budu marodit ještě asi cca půl roku, tak snad v roce 2013 to už vyjde.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
alijosha až budeš ready, tak dej vědět, můžem jet společně :) Když už jsme sousedé :D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ok. v tom nevidím žádný problém ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Lany píše:
Má chyba, já ta data popletl, omlouvám se. Tak co, ukáže se tam někdo?
A jak to vypadá s Wedosem, nějaké bližší info?

S WEDOSem je to stále stejné :-) ... rosteme a nyní děláme optiku, pořizujeme UPS, testujeme nové servery, připravujeme novinky :-)

Ale vážně... pokud jde o setkání na Hluboké, tak skutečně není problém. Ideální někdy na začátku prosince.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se