Aktuální události

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Možná někoho urazím, ale už mě fakt s.... aukce které jsou na několika portálech. Již několikrát jsem na to upozornil i zdejšího admina a stále se to opakuje. Třeba dnešní nesmyslná aukce na web, který nemá žádné výdělky a když jsem na to upozornil, tak zadavatel aukce můj komentář smazal. Tato aukce je souběžně i na webtrhu. Sice web je o 58ticíc nadhodnocen, ale podle mě je to jak porušení pravidel na obou forech, tak i drzost zadavatele.Bohužel takových aukcí je a bylo více.
aukce.php?mode=single&id=1516
http://webtrh.cz/184794-prodej-eshopu-d ... i-hrajhned

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Aukci jsem ukončil.

Již jednou se zde toto téma řešilo a již jednou jsem žádal, pokud uživatelé naleznou duplicitní aukce, stačí poslat PM a aukci okamžitě ukončím. Bohužel nemám tolik času abych mohl sledovat jaké aukce jsou na WT a jaké zde na WD a jestli některé nejsou stejné. Je mi líto.

Proto prosím, nahlašujte!
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Já nenarážím na tvůj čas, na to nemám nárok a chápu, že tohle hledat a dohledat je zase práce navíc.Já jsem na tomto foru spokojen a snažím se jak mohu, přispět k jeho rozvoji. Sám dobře víš, že už jsem ti několikrát posílal double aukce.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Jo v pohodě :) Bohužel zatím neexistuje metoda, jak bychom se tomuto mohli automaticky bránit, takže v této věci spoléháme čistě na uživatele WebDeal.cz ... stačí mi poslat PM a já samozřejmě aukci na WD okamžitě předčasně ukončím, to není problém. Pokusíme se ještě s Otakarem něco vymyslet, ale moc šancí tomu nedávám :/
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Jasně.Jen můj a třeba blbej názor.Někdo kdo je na WT dá aukci, přijde na to, že je i další alternativa a tou je WD. Zadá sem tu samou aukci. Jasně, porušuje pravidla, ale...!Podle mě takový člověk bude na WD úplný novaček, právě se registroval a je tady pár hodin, pár dnů. Já, nebo někdo jiný ti řekne, že ta aukce je i jinde a ty mu aukci zrušíš. No on se naštve a na WD se vykašle, jelikož tady mu to zrušili a jinde ne.No a další potencionální účastník WD je pryč.Já jako prodejce a kupec s tímto nesouhlasím. Nebylo by lepší se s těmi lidmi nějak dohodnout?Jasně je to práce navíc, ale......!Mirek

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Jak se s nimi chceš dohodnout? Samozřejmě jim posílám PM, proč byla jejich aukce zrušena, ale mít stejnou aukci na více webech prostě nejde. Ty tady hodíš příhoz a nakonec aukci vyhraješ (třeba), ale na WT dá někdo ještě víc a on zruší aukci na WD a předmě ti neprodá. Mě jakožto kupce by to naštvalo a stát se mi to třeba 5x, už bych zde nepřihazoval.
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tak o tom silně pochybuju, protože na WT má aukci zaplacenou, zatímco u nás ji má zdarma. Tudíž ji raději zruší zde a nechá doběhnout na WT :(
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
No mě by to nenaštvalo, ale měl bych pro to jiný a důraznější výraz.Nevěděl jsem, že jim zasíláš PM, já myslel, že jim zrušíš aukci a hotovo, to by bylo špatně.Jinak měl bych pár nápadů, ale řešme to přes zprávy a ne abych tady vám plácal body. Za tohle téma mě je prosím odečti, 14 bodů dolů. Děkuju.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Lukaaashek píše:
Tak na to upozorňuj na WT a on se naštve na WT a zůstane na WD :-D

Bohužel blbost, i když by to bylo dobré.

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
A tam nemají pravidlo o stejných aukcích na jiných serverech? Přiznám se, že nevím, tak se ptám.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
mají, jasně že ano

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Tak jedině nahlásit přímo moderátorům. Je to trošku podlý, ale v pravidlech to je, konkurenční boj to není a neznalost pravidel neomlouvá :-)

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Lukaaashek píše:
Tak jedině nahlásit přímo moderátorům. Je to trošku podlý, ale v pravidlech to je, konkurenční boj to není a neznalost pravidel neomlouvá :-)

Jenže nafouknuté a duté hlavy na webtrhu to vždy vezmou zcela jinak než byl záměr.

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
webdesigndubina píše:
Jenže nafouknuté a duté hlavy na webtrhu to vždy vezmou zcela jinak než byl záměr.

Když je to tak, tak to se nedá nic dělat. Škoda. Třeba sem někdo napíše elegantnější řešení.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Ještě tento týden a pak se budu zase věnovat WD tak jako dříve. Pamatuji si, že jsme to několikrát řešili a vždy to skončilo akorát u ukončení aukce. Přemýšlím nad tvorbou robota, který by takové aukce vyhledával i na WT a pokud by našel shodu, aukci by ukončil.

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Jan Paluska píše:
ale mít stejnou aukci na více webech prostě nejde. Ty tady hodíš příhoz a nakonec aukci vyhraješ (třeba), ale na WT dá někdo ještě víc a on zruší aukci na WD a předmě ti neprodá. Mě jakožto kupce by to naštvalo a stát se mi to třeba 5x, už bych zde nepřihazoval.


To se nema stat ani jednou, ne 5x. Aukce by mely byt zavazne pro obe strany, jinak to nemuze fungovat.
no cooking

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Duplicitní aukce řešíme, bohužel je to časově náročné a není v naších silách to ohlídat, aby k tomu nedocházelo. Prodávající tím, že to vystaví tady a na dalším serveru zárověň porušují pravidla obou serverů. Zkusím se s konkurencí domluvit na nějakém řešení, kde by se při zakládání aukce zkontrolovalo, zda ten samý předmět není na konkurenčním portálu a pokud by byl, tak by nedovolilo aukci založit.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Je pravda, že duplicita tu byla již několikrát a sám jsem na ní též párkrát upozornil, jakmile jsem to objevil. Popravdě, moc řešení proti tomu není a je to "porouchaností" samotných uživatelů, který dlabou na jakákoliv pravidla.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se