Aktuální události

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Hlavně na Twitteru se poslední dobou dočkávám otázek, jako kdy například sázkové kanceláře vypíší kurzy na pád EU a €.

Co myslíte? Máme se opravdu čeho být a konec se blíží? Co se pak bude dít? A kdy to přijde?

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Myslím si, že € nepadne. Skôr vylúčia nezodpovedné krajiny ako by potopili celú úniu a euro alebo vystúpia najvyspelejšie krajiny a tie si vytvoria vlastnú úniu, ťažko niečo predpovedať, vždy to budú len dohady alebo konšpiračné teórie..ak sa to má zrútiť, tak sa to zrúti a mi to nijak neovplyvníme

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jediná záchrana Unie je vykopnutí lemplů jako jsou Řekové, ostatní se ještě dají zachránit, oni už ne a miliardáři co jim půjčily peníze si Řecko rozeberou a nakonec tam stejně bude občanská válka, tak to vidím já.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Euro a eurozóna nepadne, to by bylo pro Němce a Francouze příliš drahá sranda. Osobně by mi to bylo naprosto fuk, já jsem jen rád, že není euro ude jako platidlo a v dohledné době těžko bude.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

lukasik
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 85
Registrace: 19.02.2011
Dávám tomu 5 let. Nezlobil bych se, kdyby se to sesypalo hned.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se