Aktuální události

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes jsem na BlogDealu zveřejnil menší ukázku vzhledu WebDealu, který nasadíme již brzy a poté vdechneme WebDealu zpět život.
Odkaz na článek:
Kód: Vybrat vše
http://blogdeal.cz/2011/01/ukazka-noveho-webdealu-2-0/


Rád uvítám vaši kritiku. Dostává se nám ji poměrně málo a tak si jí nesmírně vážíme. Nasazení nové verze plánujeme (při hladkém průběhu) do konce týdne.

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Mě se to líbí! Kritika bude možná až to nasadíte do ostrého provozu, takhle z obrázku se kritizuje špatně :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Tak s kritikou počítáme. Počítám, že když to nasadíme teď ve čtvrtek, tak celý víkend na tom budu pracovat a opravovat našlé nedodělky ;).

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Otakar Pěnkava píše:
Tak s kritikou počítáme. Počítám, že když to nasadíme teď ve čtvrtek, tak celý víkend na tom budu pracovat a opravovat našlé nedodělky ;).


Jo, to je hoodně pravděpodobné. Ale jinak to snad ani nejde...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Nikdy se to neodladí 100% jsme přece lidé a občas se můžeme splést. Ve frontendu jsou ty chyby celkem vpořádku, třeba IE na tom bude bídně, ale na tom zapracuji v nějaké tisicínkové verzi.

Brozman
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 72
Registrace: 05.12.2010
Vyzera to nadherne, avsak jedna vec mi napada - ako propagujete toto forko?

Je to asi prve forum, na ktorom som od jeho zaciatku a tak neviem, ako to prebieha na starte, mozte mi to nejak objasnit?

Nechcem, aby to tu upadlo, no na druhej strane nevlastnim weby, ktore prekypuju navstevnostou, ale o nejake tie partnerske linky sa mozem pokusit, snad to prinesie nejakych uzivatelov.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se