Aktuální události

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Rád bych se vás zeptal zda a v jaké míře využíváte různé slevové kupony, třeba na nákup domén, hostingu apod. Já jsem včera objevil stránku http://www.domainpromocodes.com/ , kterou asi mnozí z vás znají, ovšem jistě se najdou tací, kterým některé nabízené slevy udělají radost. Je jich zde opravdu dost. Tak například slevy u Goddady na nákup domén za 0,99 USD - .COM, .US, .MOBI, .BIZ, .NET, .ORG, .CA, .CO.UK and .IN .Třeba se to bude někomu hodit, nebo si najde takovou slevu či výhodu, kterou sám potřebuje.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
webdesigndubina píše:
Rád bych se vás zeptal zda a v jaké míře využíváte různé slevové kupony, třeba na nákup domén, hostingu apod. Já jsem včera objevil stránku http://www.domainpromocodes.com/ , kterou asi mnozí z vás znají, ovšem jistě se najdou tací, kterým některé nabízené slevy udělají radost. Je jich zde opravdu dost. Tak například slevy u Goddady na nákup domén za 0,99 USD - .COM, .US, .MOBI, .BIZ, .NET, .ORG, .CA, .CO.UK and .IN .Třeba se to bude někomu hodit, nebo si najde takovou slevu či výhodu, kterou sám potřebuje.


Len dodám, že väčšinou pri týchto zľavách je nutné platiť kreditkou, paypal pri týchto akciách na godaddy nefunguje - neposkytujú možnosť platiť cez paypal.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Jojo, to je pravda!

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
No a je tam nějaký riziko, při platbě kartou?

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Tak zrovna u takto velkých a ověřených společností téměř žádný.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se