Aktuální události

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Webnames s.r.o. - spam
Lukáš Dohnal

Webnames s.r.o.
Hvězdova 1689/2a, 140 00, Praha 4
lukas@webnames.cz
Tel. (+420) 734 262 918

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Jsi si ještě nezvykl? každou chvíli mi chodí nabídka prodeje domena za nehorazny penize nebo pochybne kontakty. Nebo mi Jankali posílá nabídky na školení nebo mi odstraňuje z Pageranku stránky (že prý na webu nemám kod, ačkoliv tam je :-D)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Podobných hovězin chodí každému plno, bohužel se proti tomu nejde moc bránit. Já to řeším tak, že to nejzajímavější zveřejňuji, ať mají trochu té negativní reklamy a zdarma. Musím říci, že to docela funguje (objevují se na předních pozicích napříč internetem), již jsem obdržel řadu různých výhrůžek :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Chudák, teď bude chodit spam i jemu... :)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
My jsme od nich již domény kupovali a vše v pořádku. Spamy mi nechodí, přístup ukázkový. Dokonce uvažujeme o dalším obchodu.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
My jsem od nich nikdy nic nekupovali.
To už Kaluža spamuje únosněji k věci než takovédle keci: doména je jiná, ale jednalo se o naprosto nesmylnou abslutně k ničemu pomlčkovou doménu
Kód: Vybrat vše
Dobrý den,

rádi bychom Vám touto cestou nabídli ke koupi atraktivní internetovou doménu nesmysl-blemt.cz, která je ve vlastnictví naší společnosti.

Na doménu nesmysl-blemt.cz lze umístit Vaši současnou internetovou prezentaci, stejně jako ji lze přesměrovat na prezentaci umístěnou na jiné doméně.

Zlepšete své pozice ve vyhledávačích využitím domény obsahující vyhledávaná klíčová slova! Využijte tuto snadno zapamatovatelnou doménu k vybudování silného brandu Vaší společnosti.

Další výhodou je zároveň i to, že doménu můžete využít pro vaší e-mailovou adresu, např. info@nesmysl-blemt.cz nebo petr@nesmysl-blemt.cz

Cena: 5.000,- Kč + DPH

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

---
S přáním hezkého dne,
Lukáš Dohnal

Webnames s.r.o.
Hvězdova 1689/2a, 140 00, Praha 4
lukas@webnames.cz
Tel. (+420) 734 262 918

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se