Aktuální události

Vestik
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 109
Registrace: 11.09.2013
Náhodou jsem na to teď narazil na živě http://www.zive.cz/poradna/pry-zemrel-m ... tanswers=1 .
Je lepší být bohatý než chudý, a to z finančních důvodů.
WP news - tipy a triky pro wordpress
 WordPress 3.8 Proposal

Termoxin
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 47
Registrace: 19.08.2012
Aj na konkurujúcom fóre je o tom debata. Vypadá to, že to naozaj je pravda.
Videoediting, copywriting - napíšte mi, ak máte záujem o moje služby.
 @PeterBlathering tvoja robota? kusok Slovenska bude odteraz v Caseyho videách :D https://t.co/hvQJdqpN7w

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak já jsem to taky zaregistroval, ale jak to nakonec je, se asi jen tak nedozvíme. Každopádně Kolesa, jakožto soudně uznaný debil je značnou internetovou ikonou a pokud někdo sledoval FB tak řady jeho fanoušků jsou poměrně široké. Nějakých 3 tisíce sledujících, to je výkon. Mno jsem zvědavej co se z toho vyklube.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

marieke
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 138
Registrace: 14.09.2012
https://www.facebook.com/michalkolesarip

Tady je i parte. Ale i tak to může být nějaký fake, těžko říct.
Ale tady ještě zpráva od MP v jeho městě: "Dne 4. 11. 2013 v 8:50 hod. bylo na linku 156 městské policie oznámeno, že v jednom z domů v ulici Dukelských hrdinů je v jednom z bytů nájemník - muž (údajně nemocný), který nereaguje na bouchání a je slyšet pouze nějaké chroptění. Na místo byla vyslána ihned hlídka, která po zjištění těchto skutečností povolala hasiče HZS Rakovník a záchrannou službu. Po otevření bytu byl zjištěn muž ve věku cca 30 let v bezvědomí - následovalo poskytnutí první pomoci a převoz do nemocnice. V místě byl dále zjištěn pes - kříženec, který byl převezen do útulku v Rakovníku. O celé události byl vyrozuměn otec muže, kterému byl předán klíč od bytu."
http://www.mesto-rakovnik.cz/mestska-po ... 42#news842

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No dneska je možný všechno, lidi jsou schopný ho prohlásit za mrtvého i když to nemusí být pravda. Kdo mu dal parte v neděli? Že by pohřební ústav makal i o víkendu.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

marieke
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 138
Registrace: 14.09.2012
Některé pohřební ústavy pracují non-stop. Ale jak říkáš, dneska se dá prohlásit za mrtvého kdokoliv přes internet.

Vestik
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 109
Registrace: 11.09.2013
U nevyzpytatelnýho člověka jako Kolesa člověk nikdy neví...
Je lepší být bohatý než chudý, a to z finančních důvodů.
WP news - tipy a triky pro wordpress
 WordPress 3.8 Proposal

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak ono to parte je takové zmatené celé, otec Kolesy tvrdí, že je to parte z radnice v Rakovníku a dole v patičce je napsáno PRAHA2. Tak co si o tom pak má člověk myslet.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Vestik
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 109
Registrace: 11.09.2013
Je fakt, že jsem minulej tejden dělal kamarádovi parte k narozeninám a 90% lidí v hospodě si fakt myslelo, že umřel, když to viděli...
Je lepší být bohatý než chudý, a to z finančních důvodů.
WP news - tipy a triky pro wordpress
 WordPress 3.8 Proposal

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
freez píše:
No dneska je možný všechno, lidi jsou schopný ho prohlásit za mrtvého i když to nemusí být pravda. Kdo mu dal parte v neděli? Že by pohřební ústav makal i o víkendu.


Parte nedělá pohřební ústav, ten si necháš dělat "kdekoliv" - třeba v grafickém studiu nebo v menších tiskárnách..

Vestik
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 109
Registrace: 11.09.2013
zkušenost mám teda jenom jednu ale parte nám dělal pohřební ústav...
Je lepší být bohatý než chudý, a to z finančních důvodů.
WP news - tipy a triky pro wordpress
 WordPress 3.8 Proposal

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Nám právě taky, je to tři měsíce co zemřela babička, ale asi to dneska jde i jinde. Nicméně mně osobně spíš zaráží, že otec udělá na FB den po smrti svého syna fan stránku, i když...bůh ví kdo to vlastně dělal.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se